Pagrindinis// Mažoji architektūra// Informacinis stendas

Informaciniai stendai dažniausiai yra pirmasis informacijos šaltinis aplankius naują vietą. Juos galima naudoti skelbiant privačius skelbimus arba viešiems pranešimams skelbti.  Tokie informaciniai stendai taip pat gali būti patikimas informacijos šaltinis apie konkrečios vietos istoriją. Be to, negalima nepamiršti, kad informaciniai stendai gali būti laikomi patikimais gidais, atsižvelgiant į tai, kad ant šių mažosios architektūros elementų dažnai parodomi miesto ar regiono žemėlapiai, lankytinos vietos.

 Mes siūlome informacinius stendus iš cinkuoto plieno ir lakštinio metalo bei įvairių dydžių OSB plokščių. Mūsų pasiūloje taip pat yra vidaus informacinių lentų, kurios gali būti naudojamos interjere. Informaciniai stendai būna su apšvetimu arba be jo. Su LED apšvietimu arba lium.lempomis.

Tiek išorės, tiek vidinės informacinės plokštės pasižymi įdomiu dizainu (universalus ir klasikinis), kuris pritraukia dėmesį ir yra pritaikomas tikros vietos klimatui, bei architektūrai. Mes siūlome ir užrakinamus informacinius stendus, kurie apsaugos visus pranešimus ir užkirstų kelią neteisėtam naudojimui.

 

 • Partneriai:
 • Mažoji architektūra

  Lauko suoliukai

  Šiukšliadėžės

  Vaiku žaidimo aikšteles

  Lauko šiukšliadėžės

  Lauko šviestuvai

  Vidaus šviestuvai

  Gėlinės

  Klombos

  Dviraciu stovai

  Lauko treniruokliai

  Lauko sporto aikšteles

  Workout

  Atitvėrimo stulpeliai

  Medžio apsauga

  Autobusų stotelės

  Vandens kolonėlės

  Lauko laikrodžiai

  Riedlenčių BMX riedučių parkai

  Automatiniai viešieji tualetai

  Parkour

  Mažoji architektūra

  Informaciniai stendai

  Supynės

  Interneto svetainių kurimas Netmaster.lt