Pagrindinis// Mažoji architektūra// Suoliukai ir lauko baldai

Suoliukai - ko gero svarbiausias mažosios architektūros elementas įrenginėjant parką, miesto aikštę ar kitą poilosio zoną. Ar nori pailsėti, ar paskaityti knygą, ar pašnekėti su draugu, visada norisi patogiai prisėsti ant patogaus suoliuko.

Suoliukai gaminami iš įvairiausių medžiagų, įvairių matmenų ir stilistikos. Dažniausiai medinės lentelės montuojamos ant ketaus, betono, plieninių ar aliuminio suoliuko kojų. Ketaus kojos yra ilgaamžės ir nereikalauja nuolatinės priežiūros tuo atveju, jeigu yra padengtos antikorozinėmis medžiagomis, tokiomis kaip oksironas. Aliuminio suoliukų kojos yra puikus pasirinkimas pajūrio zonose, kur yra padidintas druskingumas. Aliuminis nerūdija ir tai yra puiki investicija.  Plieninių suoliukų kojos turi būti karštai cinkuojamos, vėliau gali būti dažomos. Dažyti rekomenduojama tik po poros savaičių, kol pilnai išgaruoja cinkas. Kitu atveju, gali pakelti dažus. Pilnai mediniai suoliukai turi būti gerai impregnuoti ir pasirenkama kuo kietesnė mediena, tokia kaip tropinis kietmedis. Tropinio kietmedžio sporos Medinio suoliuko koja neturėtu liestis su žeme, kad neprasidėtų puvimo procesai, todėl reikėtų įrengti betoninį pamatėlį. Betoninės suoliukų kojos irgi yra ilgaamžės, bet jas reikia valyti. Purvas, kerpės, pelėsis puikiai nusivalo vandeniu, naudojant aukšto slėgio siurblį. 

Prekiaujame įvairiausiais suoliukais, suolais, stalais ir kitais lauko baldais. Į suoliukus integruojame LED apšvietimą ar USB jungtis. Suoliukai gali būti naudojami privatiems bei visuomeniniams objektams, parkams, parduotuvėms, gatvėms. Gaminame pagal užsakovo pageidavimus. Metalą cinkuojame karštuoju būdu, dažome milteliniu būdu spalvomis iš RAL paletės.  Ketaus suoliukai, plieniniai suoliukai, betoniniai suoliukai. Suoliukai su aliuminio kojomis. Suoliukai su atlošu ir be atlošo. Yra galimybė pasirinkti metalo spalvas ir medžio apdailą. Suoliukus galima priderinti prie kitų mažosios architektūros elementų pagal dizainą ar medžiagiškumą.

Gaminame išskirtinio dizaino suoliukus. Dažniausiai naudojame tropinę medieną iš Pietų Amerikos, kuri pasižymi geromis patvarumo savybėmis, bei puikia išvaizda. 

Keletą suoliukų modelių laikome sandelyje, todėl jeigu reikia labai skubiai, prašome kreiptis. 

 • Partneriai:
 • Mažoji architektūra

  Lauko suoliukai

  Šiukšliadėžės

  Vaiku žaidimo aikšteles

  Lauko šiukšliadėžės

  Lauko šviestuvai

  Vidaus šviestuvai

  Gėlinės

  Klombos

  Dviraciu stovai

  Lauko treniruokliai

  Lauko sporto aikšteles

  Workout

  Atitvėrimo stulpeliai

  Medžio apsauga

  Autobusų stotelės

  Vandens kolonėlės

  Lauko laikrodžiai

  Riedlenčių BMX riedučių parkai

  Automatiniai viešieji tualetai

  Parkour

  Mažoji architektūra

  Informaciniai stendai

  Supynės

  Interneto svetainių kurimas Netmaster.lt