Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Dviračių stovai// Atitvėrimo stulpeliai dviračių takams

Atitvėrimo stulpeliai dviračių takams yra mažosios architektūros elementai, pasižymintys dideliu funkcionalumu. Jie tinka miestui, parkui ir kitoms erdvėms, kuriose važiuojama dviračiais.


Mūsų asortimente – atitvėrimo stulpeliai dviračių takams iš skirtingų medžiagų. Gaminame betoninius, iš ketaus, polipropileno, poliuretano, plieninius ir kitokius stulpelius. Visos medžiagos yra aukštos kokybės ir pasižymi geriausiomis patvarumo, atsparumo bei ilgaamžiškumo savybėmis. Tad užtikriname, kad atitvėrimo stulpeliai iš mūsų gaminių spektro tarnaus ilgai, bus reprezentatyvūs ir tvirti bei puikiai atliks savo funkcijas.


Atitvėrimo stulpelių gamyba remiasi mūsų sukauptomis žiniomis, moderniomis technologijomis ir klientų poreikiais, tad gaminame skirtingais funkcionalumais pasižyminčius stulpelius, pavyzdžiui, statiškus, ištraukiamus, nulenkiamus, atsistatančius. Gamyba grindžiama kuo platesniu pasirinkimo galimybių spektru, todėl mūsų asortimente rinkitės skirtingų aukščių, formų, spalvų atitvėrimo stulpelius. Priklausomai nuo savybių skiriasi gaminių kaina.


Taip pat šioje prekių kategorijoje – ir laivų švartavimosi stulpeliai.

 

Jei aktualūs atitvėrimo stulpeliai dviračių takams, jų gamyba konkurencinga kaina, siūlome susisiekti su mumis internetu arba atvykti į biurą Vilniuje – padėsime pasirinkti, kas tinka miestui, parkui ir idealiai atitinka Jūsų poreikius.

Atitvėrimo stulpeliai dviračių takams

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika