Miestų ir parkų įranga// Paviljonai ir stoginės// Dviračių stoginės

Dviračiai pelnytai yra mėgiami ir jų populiarumas sparčiai auga. Ypač miestų gyventojai jau įvertino šių transporto priemonių patogumą ir naudą – ne tik sveikatai, smagiam ir aktyviam laikui, bet ir rytinių eismo spūsčių metu. Tad jau nieko nebestebina studentai, į paskaitas atvykstantys dviračiais, ar prie biurų pastatų dviračiais pririedantys aukštas pozicijas užimantys vadovai, nes dviratis – šauni, manevringa priemonė.


Dviračiams populiarėjant nestebina ir didėjanti jiems skirtų mažosios architektūros elementų paklausa. Pavyzdžiui, dviračių stoginės, reikalingos ir miestui bei parkui, ir šalia visuomeninių pastatų. Jos aplinkai teikia tvarkos įspūdį, o dviračiams naudingos, nes saugo nuo kritulių, saulės spindulių ar kito aplinkos poveikio.


Mūsų pagaminta dviračio stoginė pasižymės puikiomis savybėmis, nes gamyba remiasi tik kokybiškų medžiagų naudojimu. Patrauklia kaina gaminame patvarias ir ilgaamžes bei savo funkcijas puikiai atliekančias stogines dviračiams. Skirtingos medžiagos, dydžiai, vietų dviračiams skaičius suponuoja gaminio kainą ir suteikia galimybes rinktis.

 

Aktuali daili ir funkcionali dviračio stoginė miestui, parkui? Domina dviračių stoginės gamyba konkurencinga kaina? Kreipkitės internetu arba laukiame Jūsų biure Vilniuje.

Dviračių stoginės

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika