Miestų ir parkų įranga// Automatiniai lauko WC// Betoniniai viešieji tualetai

Specifikacijos, brėžiniai ir kainos pateikiamos pateikus užklausas internetu arba telefonu.

https://www.toilettes-mps.com/en/

 

Viešieji tualetai miestui suteikia civilizuotumo ir garantuoja patogumą gyventojams bei miesto svečiams. Viešoms erdvėms skirtų tualetų spektras rinkoje platus, todėl sudaromos plačios galimybės išsirinkti tinkamiausius: automatiniai ir paprasti, mediniai, metaliniai ar betoniniai viešieji tualetai, vienviečiai, dviviečiai ar dar daugiau vietų turintys. Moterims, vyrams ir neįgaliesiems pritaikyti viešieji tualetai yra universalūs, orientuoti į įvairias grupes.


Betoniniai viešieji tualetai atrodo gana reprezentatyviai, jie patvarūs ir ilgaamžiai, atsparūs vandalizmui bei aplinkos poveikiui: temperatūrų svyravimams, saulės spinduliams ir kt. Tad tai bus ilgalaikė investicija į gyventojų patogumo užtikrinimą.


Reikalingi betoniniai viešieji tualetai Vilniuje ar kitam miestui? Domina jų gamyba, pardavimas ir įrengimas labai gera kaina? Susisiekite su mumis internetu ir padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą.

Betoniniai viešieji tualetai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika