Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Šiukšliadėžės// Betoninės šiukšliadėžės

Lauko betoninės šiukšliadėžės vienos populiariausių – jos tinka miestui, gatvėms, parkui, šalia visuomeninių pastatų. Tai bus geriausias sprendimas, jei šiukšliadėžė reikalinga agresyvesnėje aplinkoje, kur kyla didesnė jos pažeidimų rizika.

 

Betoninės lauko šiukšliadėžės

 

Lauko betonines šiukšliadėžes gaminame remdamiesi sukaupta patirtimi, taip pat savo komandos žiniomis, kurias nuolat tobuliname. Todėl savo klientams siūlome mažas, vidutinio dydžio ar dideles, įmontuojamas ir mobilias šiukšliadėžes iš betono, pasižyminčias aukštu atsparumu, tvirtumu ir ilgaamžiškumu.

 

Nors dizaino prasme betoninės šiukšliadėžės laurų neskina, bet galime pasiūlyti skirtingus poreikius atitinkančių variantų. Didelis šių šiukšliadėžių pranašumas – mažesnė kaina.

 

Mūsų gamyba ir jos ypatumai suteikia galimybes klientams siūlyti platų betoninių šiukšliadėžių spektrą.

 

Montavimas


Įmontuojamos lauko betoninės šiukšliadėžės bus stacionarios. Montavimas labai svarbus – jis turi būti atliktas profesionaliai, naudojant tinkamus įrankius ir kokybiškas medžiagas. Juk nuo šio proceso didele dalimi priklauso ir gaminio eksploatavimas, stabilumas bei funkcionalumas ilgalaikėje perspektyvoje.

 

Domina betoninės šiukšliadėžės gamyba konkurencinga kaina? Laukiame Jūsų paklausimo internetu arba galite atvykti į mūsų biurą Vilniuje – konsultuojame, atsakome į klausimus, padedame išsirinkti.

Betoninės šiukšliadėžės

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika