Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Atitvėrimo stulpeliai ir tvorelės// Betoniniai atitverimo stulpeliai

Miestuose daug kur šalia gatvių, vaikų žaidimų aikštelių, pėsčiųjų ir dviračių takų bei daugelyje kitų erdvių įkurdinti atitvėrimo stulpeliai: metaliniai, plastikiniai, betoniniai ar kt. Jie ir funkcionalūs, ir aplinkai suteikia estetikos, darnos, neretai atlieka saugumo užtikrinimo funkciją. Šie mažosios architektūros elementai tinka ne tik miestui, bet ir sodui, kiemui – dažniau kaip dekoratyvus elementas.


Betoniniai atitvėrimo stulpeliai yra masyvūs, labai tvirti ir vizualiai dailūs. Stulpelius gaminame iš C 40 klasės betono, turinčio mažos frakcijos granito skaldos, suteikiančios stulpeliui patrauklų vizualinį vaizdą. Gamyba remiasi pažangiomis technologijomis ir žiniomis apie betono ir jo gaminių ypatumus, siekiant pagaminti kuo geresnėmis savybėmis pasižyminčius stulpelius. Betoniniai atitvėrimo stulpeliai gali būti kelių spalvų, todėl pasirinksite tinkamiausią tai aplinkai, kuriai jie skirti.


Jei reikalingi betoniniai atitvėrimo stulpeliai miestui, parkui, kiemui, kitai privačiai ar viešai erdvei, domina jų gamyba tikrai patrauklia kaina, susisiekite su mumis. Tai padaryti galite internetu, taupydami savo laiką, arba atvykti į biurą Vilniuje.

Betoniniai atitverimo stulpeliai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika