Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Lauko gėlinės// Betoniniai vazonai

Lauko gėlių vazonai – mažosios architektūros elementai, įkurdinami įvairiose erdvėse: dideli tobulai tinka miestui, parkui, bet kuriai kitai viešai erdvei, o mažesni – individualiam kiemui, sodui ir kt. Platus vazonų spektras – iš ketaus, mediniai, plastikiniai, betoniniai – suteikia pavydėtinas pasirinkimo ir asmeninių vizijų įgyvendinimo galimybes.


Betoniniai vazonai lauko gėlėms labai paklausūs, ypač ten, kur prioritetu laikomas stabilumas, masyvumas ir tvirtumas. Jų gamyba apima patirtį, žinias bei technologijas, kurios padeda gaminiams suteikti solidų privalumų sąrašą. Mūsų asortimente esantys betoniniai vazonai, gėlinės ir klombos yra pagaminti iš specialus betono mišinio, korpusas sustiprintas cinkuotu plienu, garantuojančiu patvarumą. Betoniniai vazonai gali būti baltos, pilkos, gelsvos ar rožinės spalvos – pastelinės, švelnios spalvos yra universalios, tad įsilies į bet kokią aplinką. Dideli, mažesni vazonai, skirtingų formų ir aukščių – išsirinks net išrankiausias klientas.

 

Jei ir Jums aktualūs betoniniai lauko vazonai gėlėms puikia kaina, susisiekite su mumis internetu arba atvykite į biurą Vilniuje – patarsime, kokie lauko gėlių vazonai tinka miestui, kurie – sodui, padėsime priimti geriausią sprendimą.
 

Betoniniai vazonai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Stiklas ir jo gaminiai

Viskas statybai

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika