Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Dviračių stovai// Dviračių laikikliai

Dviračių stovai yra mažosios architektūros elementai, kuriuos galime išvysti šalia visuomeninių pastatų, prekybos centrų ir kitose erdvėse. Tokių stovų poreikis sparčiai auga, nes dviratis kaip transporto priemonė, idealiai tinkanti miestui. Tai ir aktyvaus laisvalaikio garantas, ir manevringa transporto priemonė, kurios naudą ypač įvertiname neužtrukdami eismo spūstyse.


Dviračių stovai – paklausūs ir viešajame sektoriuje, ir tarp fizinių asmenų. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti skirtingą vietų skaičių turinčius stovus konkurencinga kaina.

 

 

Dviračių laikikliai internetu

 

Kokybiški, patvarūs bei stiprūs – tokie turėtų būti dviračių laikikliai, nes jie eksploatuojami kiekvieną dieną, tad svarbu užtikrinti reprezentatyvumą ir kuo lėtesnį dėvėjimąsi.
Mūsų gamyba apima ne tik dviračių laikiklius, bet ir kitus atributus, todėl rasime tinkamą variantą, jei reikalinga remonto stotelė, juostų ribotuvai dviračiams ir automobiliams ir kt. 

 

Kam ir kur naudojama?

 

Dviračių stovai reikalingi visur, kur važinėjama dviračiais. Laikiklių reikia parkui, miestui: šalia prekybos centrų, visuomeninių pastatų, vaikų žaidimų aikštelių, sporto aikštelių ir sporto klubų bei daugelyje kitų erdvių, kurios pasiekiamos dviračiais. 


Populiarus variantas miestui ar parkui – informacinis dviračių stovas su vieta reklamai.

 

Mūsų produktų įvairovė

 

Mes gaminame cinkuoto ir dažyto plieno dviračių stovus, taip pat iš patvaraus ir ilgaamžio nerūdijančio plieno, o šios savybės neabejotinai perduodamos ir pačiam gaminiui. Nerūdijančio plieno dviračių stovas yra ilgaamžis, patvarus, jo montavimas suponuoja stabilumą – dviračių stovai gali būti įbetonuoti ar įgręžti į pagrindą. O štai betoniniai dviračių stovai yra masyvūs ir tvirti. Jie puikiai derės prie kitų iš betono pagamintų mažosios architektūros elementų: suoliukų, vazonų augalams, šiukšliadėžių ir kt.


Gaminame skirtingų dizainų, formų ir spalvų stovus dviračiams, todėl išsirinksite geriausiai Jūsų viziją atitinkantį variantą, kuris tobulai derės prie aplinkos.
Kelių vietų dviračių stovas reikalingas Jums, pasirinksite įvertinę individualius savo poreikius. Šalia individualių namų paklausiausi 1–5 vietų dviračių stovai, o miestui, parkui ir kitoms viešosioms erdvėms paprastai labiau tinka daug vietų turintys.

Domina dviračių stovų gamyba patrauklia kaina? Nesvarbu, ar reikalingi betoniniai, metaliniai laikikliai, o gal informacinis stovas ar remonto stotelė, mūsų asortimente tikrai išsirinksite. Kreipkitės internetu arba biure Vilniuje.

Dviračių laikikliai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika