Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Dviračių stovai// Dviračių remonto stotelės

Dviračiams, kaip transporto priemonėms, sparčiai populiarėjant auga ir jiems skirtos infrastruktūros poreikis. Be daugelio miestuose įkurdintų dviračių stovų, „dygsta“ ir dviračių remonto stotelės. Pastarosios pasižymi dideliu funkcionalumu ir tinka miestui, parkui bei kitoms erdvėms.


Dviračių remonto stotelė – tikras išsigelbėjimas, kai kelionę šia transporto priemone sugadina gedimas. Prireikė pripūsti dviračio padangą? O gal iškilo poreikis pakeisti grandinę? Tokius ir panašius dviračio remonto darbus patogiai atliksite tam pritaikytoje vietoje – dviračių remonto stotelėje, kurioje rasite ir pagrindinius remontui reikalingus įrankius. Stabdžių remontui, ratų ar padangų keitimui ir kitiems darbams pritaikyti įrankiai patikimai apsaugoti nuo kritulių, drėgmės, saulės ar kito poveikio.
Remonto stoteles gaminame iš tvirto ir ilgaamžio plieno, dažome milteliniais dažais. Spalvų paletė labai plati – pasirinksite iš RAL spalvų paletės. Svarbi ne tik dviračių remonto stotelės gamyba, bet ir  montavimas – jis grindžiamas ankeravimu.

 

Domina dviračių remonto stotelės gamyba miestui ar parkui labai patrauklia kaina? Susisiekite su mumis internetu arba atvykite į biurą Vilniuje – patarsime ir padėsime išsirinkti tinkamiausių gaminį pagal Jūsų poreikius.

Dviračių remonto stotelės

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika