Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Dviračių stovai

Dviratis – puiki alternatyva motoriniam transportui mieste ir užmiestyje, mat jis kur kas manevringesnis, galima išvengti spūsčių ir efektyviai taupyti laiką, negana to, fizinio aktyvumo nauda niekam ne paslaptis. Tad nestebina ir sparčiai „dygstantys“ dviračių stovai, laikikliai ir kita dviračių įranga. Ji labai tinka miestui, parkui, viešosioms erdvėms, gali būti priderinta prie kitų mažosios architektūros elementų.


Mūsų dviračių stovai yra ne tik dailūs vizualiai, bet ir patvarūs, o jų gamyba remiasi ilgaamžiškumo ir aukštos kokybės principais. Siūlome platų pasirinkimą – betoniniai, metaliniai dviračių stovai ir laikikliai, turintys skirtingą vietų skaičių, besiskiriantys savo matmenimis, formomis ir dizaino sprendimais, galimas ir informacinis stovas. Jie puikiai tinka ir viešajai, ir privačiai infrastruktūrai. Dviračių stovus gaminame iš cinkuoto ir dažyto plieno, taip pat nerūdijančio plieno – tvirto, ilgaamžio ir korozijai atsparaus metalo. Mūsų dviračių stovų pasirinkimas leis nesunkiai juos priderinti prie bendros aplinkos koncepcijos – tinkamą rasite miestui, parkui, gatvei, prekybos centrams, pajūriui ir kitoms zonoms.

 

Domina betoniniai, metaliniai dviračių stovai, laikikliai, remonto stotelė, juostų ribotuvai dviračiams ir automobiliams ar kita dviračių įranga patrauklia kaina? Susisiekite internetu arba atvykite į mūsų biurą Vilniuje – atsakysime į klausimus, supažindinsime su gamyba ir jos ypatumais, pasakysime, kokia tiksli gaminių kaina ir padėsime išsirinkti.

Dviračių stovai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika