Miestų ir parkų įranga// Lauko gimnastika// Gimnastikos žiedai

Gimnastikos žiedai parkuose ir kitose erdvėse įrengtose sporto aikštelėse užima reikšmingą vietą. Tai universalus treniruoklis, tinkantis vaikams ir suaugusiems. Pratimai su gimnastikos žiedais bus idealus pasirinkimas viršutinės kūno dalies treniravimui. Žiedų nestabilumas treniruotei suteikia įvairovės, iššūkių, sunkina judesių atlikimą, drauge lavindamas ištvermę, taip pat nestabilumas reikalauja daugiau jėgų, kas irgi labai naudinga.


Gimnastikos žiedus gaminame iš kokybiškų, patvarių medžiagų. Šie treniruokliai atsparūs vandalizmui, saulės spinduliams, drėgmei ir kitam išorės poveikiui, todėl ilgalaikėje perspektyvoje iškils puikios išvaizdos ir funkcionalus. Rinkdamiesi gimnastikos žiedus įvertinkite, ar jie skirti vaikams, ar suaugusiems.Tinkamas gimnastikos žiedų įrengimas – ne mažiau reikšmingas. Lai šiuo procesu pasirūpina specialistai ir bus garantuotas treniruoklio stabilumas bei naudotojų saugumas.


Reikalingi mediniai ar kitų kokybiškų medžiagų gimnastikos žiedai Vilniuje ar kitame mieste? Aktuali jų gamyba konkurencinga kaina? Susisiekite su mumis internetu – pasiūlysime patrauklų kainos ir kokybės santykį, patarsime bei padėsime išsirinkti geriausiai poreikius ir galimybes atitinkančius gimnastikos žiedus ar kitą įrangą.

Gimnastikos žiedai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Stiklas ir jo gaminiai

Viskas statybai

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika