Pagrindinis// Mažoji architektūra// Informacinis stendas

Informaciniai stendai dažniausiai yra pirmasis informacijos šaltinis aplankius naują vietą. Juos galima naudoti skelbiant privačius skelbimus arba viešiems pranešimams skelbti.  Tokie informaciniai stendai taip pat gali būti patikimas informacijos šaltinis apie konkrečios vietos istoriją. Be to, negalima nepamiršti, kad informaciniai stendai gali būti laikomi patikimais gidais, atsižvelgiant į tai, kad ant šių mažosios architektūros elementų dažnai parodomi miesto ar regiono žemėlapiai, lankytinos vietos.

 Mes siūlome informacinius stendus iš cinkuoto plieno ir lakštinio metalo bei įvairių dydžių OSB plokščių. Mūsų pasiūloje taip pat yra vidaus informacinių lentų, kurios gali būti naudojamos interjere. Informaciniai stendai būna su apšvetimu arba be jo. Su LED apšvietimu arba lium.lempomis.

Tiek išorės, tiek vidinės informacinės plokštės pasižymi įdomiu dizainu (universalus ir klasikinis), kuris pritraukia dėmesį ir yra pritaikomas tikros vietos klimatui, bei architektūrai. Mes siūlome ir užrakinamus informacinius stendus, kurie apsaugos visus pranešimus ir užkirstų kelią neteisėtam naudojimui.

 

Mažoji architektūra

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Interneto svetainių kurimas Netmaster.lt

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika