Miestų ir parkų įranga// Vaikų žaidimo aikštelės// Karstyklės ir laipynės

Šiandien karstyklės ir laipynės vaikams, regis, neišvengiamas žaidimų aikštelių elementas, įrodantis, kad vaikams skirtos erdvės neapsiriboja tik įprastais elementais, bet į čiuožyklų, karuselių gretas priima ir modernius, įmantrius bei daug veiklų galimybių garantuojančius įrenginius. Karstyklės žavi ryškiomis spalvomis, įmantriu dizainu, o ką jau kalbėti apie jų naudą vaikams – jos suteikia galimybę lipti, karstytis, šokinėti, ropoti, o tai skatina vaikų fizinį aktyvumą, lavina laikyseną, pusiausvyrą, didina ištvermę bei dovanoja daug teigiamų emocijų. Tai puikus pasirinkimas miestui, o taip pat ir individualiam kiemui, sodui ar parkui

 

Karstyklių laipynių gamyba


Karstyklių ir laipynių gamyba remiasi saugių ir tvirtų medžiagų naudojimu, taip pat reikalavimų ir standartų laikymusi, siekiant užtikrinti naudotojų patogumą ir saugumą.
Lauko laipynės ir karstyklės vaikams gaminamos iš kelių skirtingų medžiagų. Konstrukcijai paprastai naudojamos metalinės dalys, kurios cinkuojamos ir padengiamos milteliniais dažais. Cinkavimas suteikia apsaugą nuo korozijos, atsparumą išorės poveikiui, tad plienas tampa puikia tvirta medžiaga, tinkančia eksploatuoti lauke. Milteliniai dažai tolygiai padengia paviršių ir labai ilgai išsilaiko, jie atsparūs mechaniniam poveikiui, tad metalinės dalys ilgai lieka reprezentatyvios. Galima ir konstrukcija iš medinių kolonų.  Medinės karstyklės dalys apdorojamos taip, kad išorės sąlygos nedarytų neigiamos įtakos – jos dengiamos specialiais dažais, skirtais gaminius eksploatuoti lauke. Apdailai naudojamas aukšto tankio polietilenas. Karstyklių tinklų virvės gaminamos iš geros kokybės polipropileno, jos armuojamos, siekiant didžiausio stiprumo.
Vaikiškos lauko karstyklės sudarytos iš skirtingo skaičiaus įvairių elementų, pavyzdžiui, kopėtėlių, sienelių su tinklu, alpinizmo sienelių, judančių skersinių, siūbuoti skirtų virvių ir kt. Labai svarbus karstyklės vaikams įrengimas – patikėkite jį profesionalams, nes montavimas tiesiogiai susijęs su įrenginio stabilumu, o drauge ir naudotojų saugumu.


Rinkdamiesi karstyklę atsižvelkite, kokio amžiaus vaikams ji yra skirta. Įvertinkite vaikų amžių, pajėgumus ir maksimalų nurodytą kritimo aukštį. Puiku, jei yra galimybę vaikų žaidimų erdvėje iškloti specialią dangą, suteikiančią komforto vaikams ir stipriai sušvelninančių kritimą.

 

Aktualios vaikiškos lauko karstyklės, jų gamyba konkurencinga kaina Vilniuje ar kitame mieste? Siūlome susisiekti su mumis internetu ar atvykite į biurą Vilniuje – aptarsime skirtingus variantus, atsakysime į klausimus, patarsime ir padėsime priimti geriausią sprendimą.

Karstyklės vaikams

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika