Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Atitvėrimo stulpeliai ir tvorelės// Ketaus atitvėrimo stulpeliai

Ketaus atitvėrimo stulpeliai. Apsižvalgykite mieste – pamatysite ne vieną mažosios architektūros elementą, tarp kurių bus ir atitvėrimo stulpeliai. Jie esti patys įvairiausi: dideli, maži, kampuoti, apvalūs, rutulio ar kitos įmantrios formos, pagaminti iš skirtingų medžiagų: plastikiniai, metaliniai, betoniniai, ketaus ir kt. Būtent pastarieji užima didžiausią mūsų asortimento dalį bei puikiai tinka miestui, parkui ar kitai viešai erdvei.

 

Ketus yra metalas, itin vertinamas dėl ilgaamžiškumo, stiprumo ir atsparumo ugniai bei kitam poveikiui iš aplinkos. Gaminame platų atitvėrimo stulpelių spektrą, kuriame didžiąją asortimento dalį užima ketaus atitvėrimo stulpeliai. Gamyba remiasi šio metalo apdirbimu, dengiant jį oksirono sluoksniu. Toks stulpelis bus ilgaamžis ir ilgalaikėje perspektyvoje nepraras nei savo savybių, nei reprezentatyvumo.

 

Siūlome labai platų ketaus atitvėrimo stulpelių pasirinkimą – dideli, maži, skirtingų formų: nuo klasikinių iki originalių sprendimų. Ketaus atitvėrimo stulpeliai gali būti betonuojami arba ankeruojami į pagrindą – priklauso nuo konkretaus stulpelio ypatumų.

 

Aktualūs ketaus atitvėrimo stulpeliai miestui, privačiai ar viešai erdvei? Domina jų gamyba konkurencinga kaina? Siūlome susisiekti su mumis internetu, galite atvykti į biurą Vilniuje – pasiūlysime geriausią sprendimą geriausia kaina.

Ketaus atitvėrimo stulpeliai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika