Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Lauko gėlinės// Ketaus vazonai

Mažosios architektūros elementai vazonai puikuojasi daugelyje miestų erdvių, puošia individualių namų aplinką. Mediniai, betoniniai, metaliniai, pagaminti iš ketaus – jų pasirinkimas labai platus, o dar kiekvienai grupei priklausantys skiriasi dizaino sprendimais, formomis, kaina. Lauko gėlių vazonai iš ketaus yra labai vertinami ir priskiriami populiariųjų grupei.


Ketaus vazonai, kaip ir pats metalas, išsiskiria stiprumu, ilgaamžiškumu, atsparumu ugniai, išorės poveikiui, mechaniniams pažeidimams, todėl tokie vazonai – dažnas pasirinkimas miestui, parkui ar kitai viešai erdvei. Klasikinio stiliaus gaminiai – dažnas pasirinkimas ir individualiam sodui.


Vazonų gamyba remiasi sukaupta patirtimi, žiniomis apie ketų ir pažangiais technologiniais sprendimais, siekiant, kad ketaus vazonai, gėlinės ar klombos būdų reprezentatyvūs, ilgaamžiai ir tiktų eksploatuoti lauko sąlygomis. Mes gaminame lauko gėlių vazonus iš aukštos kokybės ketaus, kuris gruntuojamas ir padengiamas oksirono sluoksniu, užtikrinančiu patikimą apsaugą nuo atmosferos poveikio. Siūlome platų pasirinkimo spektrą: dideli, mažesni, apvalūs, keturkampiai, dubens formos, aukšti ir žemesni lauko vazonai gėlėms.

 

Jei aktualu ketaus vazonai gėlėms patrauklia kaina, susisiekite su mumis internetu. Norintys gali atvykti į biurą Vilniuje.

Ketaus vazonai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Stiklas ir jo gaminiai

Viskas statybai

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika