Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Lauko suoliukai// Lauko suoliukų kojos

Lauko suoliukus matome dažnai: sode, mieste, parke, kapinėse, prie visuomeninių pastatų, žaidimų aikštelėse ir kitur. Tik ar susimąstome, iš ko pagamintos lauko suoliukų kojos: ketaus, metalinės ar betono? O būtent jos yra pagrindas, suteikiantis suolui tvirtumo ir stabilumo.

 

Lauko suoliukų kojų gamyba


Mūsų lauko suoliukų ir jų elementų gamyba remiasi sukauptomis žiniomis ir patirtimi. Lauko suoliukų kojos gaminamos iš ketaus, kuriam būdingas tvirtumas ir ilgaamžiškumas; aliuminio, nerūdijančio ir užtikrinančio ilgalaikę investiciją; plieno, stebinančio tvirtumu ir atsparumu; betono, garantuojančio patikimą stabilumą; medžio (šiuo atveju būtina išvengti medinių kojų sąlyčio su žeme). Lauko suoliukų kojos ir medžiagos, iš kurių pagamintos, lemia, kokia galutinė suolo kaina.

 

Domina ketaus, metalinės ar betono lauko suoliukų kojos, o gal kita mažoji architektūra? Kreipkitės internetu arba užsukite į biurą Vilniuje.

Lauko suoliukų kojos

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika