Miestų ir parkų įranga// Šviestuvai// Įmontuojami lauko šviestuvai

Įmontuojami lauko šviestuvai atrodo labai moderniai ir tinka kone bet kokiai aplinkai. Puikai atrodo įmontuoti į grindinį, sienas ar kitur, kur vizualiai patys yra beveik nematomi, bet skleidžiamas šviesos srautas suteikia matomumą tamsiuoju paros metu, aplinkai teikia jaukumo ir labai puošia erdvę. Šio tipo lauko šviestuvai tinka apšviesti fasadus, takelius, atskirus objektus, pavyzdžiui, augalus ar skulptūras.


Šių šviestuvų gamyba remiasi ilgamete patirtimi ir įsiklausymu į klientų poreikius. Mūsų įmontuojamų lauko šviestuvų spektras labai platus – jie skiriasi formomis, spalvomis, dizaino sprendimais ir kitais parametrais. Apvalūs, keturkampiai, labiau įleidžiami į pagrindą arba iškilę.


Įmontuojamus lauko šviestuvus gaminame iš aliuminio, atsparaus korozijai, išorės poveikiui. Šis metalas tvirtas, ilgaamžis, todėl gaminiai iš jo bus ilgalaikė investicija. Taip pat asortimente yra  įmontuojami lauko šviestuvai, turintys nerūdijančio plieno apdailą. Nerūdijantis plienas, kaip metalas, itin vertinamas dėl stiprumo, atsparumo, ilgaamžiškumo, tai – tobulas pasirinkimas laukui.


Jei reikalingas didesnis šviestuvų funkcionalumas, puikiu pasirinkimu bus įmontuojami šviestuvai su judesio davikliu ar su saulės baterija. Tiesa, tokie šviestuvai dažnai pasižymi ir aukštesne kaina.


Reikalingi įmontuojami lauko šviestuvai Vilniuje ar kitame mieste? Domina konkurencinga jų kaina? Susisiekite su mumis internetu – pasiūlysime įvairių variantų, atsakysime į klausimus, patarsime ir padėsime pasirinkti Jūsų aplinkai tinkamiausius ir individualius poreikius puikiai atitinkančius įmontuojamus lauko šviestuvus.

Įmontuojami lauko šviestuvai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika