Miestų ir parkų įranga// Šviestuvai// Klasikiniai lauko šviestuvai

Lauko šviestuvai yra nepamainomi miestų aplinkoje: parkuose, gatvėse, šalia visuomeninių pastatų, daugiabučių, prekybos centrų ir kitose erdvėse. Neretai modernūs ar klasikiniai lauko šviestuvai papuošia ir privačią erdvę, suteikdami jai ne tik vizualinės darnos, bet ir praktiškumo.


Lauko šviestuvų gamyba remiasi mūsų sukauptomis žiniomis, inovatyviais sprendimais ir kokybiškų medžiagų naudojimu. Didelė dalis klasikinio stiliaus lauko šviestuvų mūsų asortimente yra pagaminti iš ketaus, pasižyminčio aukštu atsparumu drėgmei, saulės spinduliams ar kitam poveikiui iš išorės, taip pat vandalizmui. Ketus nepaprastai patvarus, stiprus ir ilgaamžis metalas, todėl eksploatacijai lauko sąlygomis labai tinka.


Mūsų asortimente – skirtingi ir labai įvairūs klasikiniai lauko šviestuvai. Rinkitės pastatomus arba kabinamus ant sienos. Platus aukščių diapazonas leis išsirinkti būtent tokius gaminius, kurie geriausiai tiks Jūsų aplinkai ir atitiks asmeninius poreikius. Vienos, dviejų, trijų ar dar daugiau galvų šviestuvų norite? Nepriklausomai nuo poreikių galėsite pasirinkti tokį galvų skaičių, koks yra reikalingiausias, nes mūsų šviestuvų spektras labai platus.


Šie lauko šviestuvai tobulai derės klasikinio stiliaus aplinkoje, šalia klasikinio namo eksterjero, taip pat jie puikiai įsilies į parko ir kitas miesto zonas. Tokie šviestuvai kuria elegantišką, rafinuotą atmosferą, atrodo labai darniai ir stilingai.


Domina klasikiniai lauko šviestuvai, jų gamyba patrauklia kaina? Susisiekite su mumis internetu arba atvykite į biurą Vilniuje – pasiūlysime platų lauko erdvėms skirtų šviestuvų pasirinkimą, patarsime ir padėsime išsirinkti geriausią variantą.

Klasikiniai lauko šviestuvai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika