Miestų ir parkų įranga// Šviestuvai// Stulpeliai

Privačioms ir viešoms erdvėms: takeliams, tam tikroms zonoms, gėlynams, alpinariumams ir kitiems objektams apšviesti populiarus ir labai stilingas sprendimas – pastatomi stulpelių tipo lauko šviestuvai. Tokie stulpeliai aplinkai suteikia elegancijos, prabangos, išskirtinumo, ją puošia ir drauge užtikrina pagrindinę savo funkciją – suteikti šviesos srautą ten, kur jo reikia. Jie tiks miestui, kiemui, parkui, sodui ir kt.


Mūsų asortimente – skirtingų formų, aukščių, dizainų ir techninių charakteristikų stulpeliai, tad net išrankiausias klientas ras jam tinkamiausius. Klasikinei erdvei, jei norite kažko įprasto rinkitės neaukštus apvalius stulpelius. Originalioms, stilingoms erdvėms puikiai tiks kampuoti, lenkti stulpeliai, išsiskiriantys įmantriu dizainu. Nepaprastai dailiai atrodo balti rutulio formos šviestuvai, teikiantys prislopintą, bet puikiai sklindantį šviesos srautą.


Šių lauko stulpelių gamybai naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos. Pavyzdžiui, daugelio jų korpusas yra iš aliuminio, pasižyminčio pavydėtinu atsparumu, tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Jei norite puikaus vizualinio vaizdo, kokybės ir ekonomiškumo derinio, prioritetą teikite LED šviestuvams.


Jums reikalingi pastatomi šviesos stulpeliai miestui, parkui, sodui, kiemui, takeliams ir pavieniams objektams apšviesti Vilniuje ar kitame mieste? Susisiekite su mumis internetu – pasiūlysime solidų pasirinkimų spektrą, gaminius konkurencinga kaina ir padėsime pasirinkti.

Stulpeliai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika