Miestų ir parkų įranga// Lauko gimnastika// Lygiagretės

Lygiagretės įrengiamos sportui skirtose aikštelėse parkuose bei kitose miestų erdvėse, taip pat tinka ir privačiai infrastruktūrai. Kas yra lygiagretės? Tai du vienas kitam lygiagretūs skersiniai, kurie gali būti trumpesni ar ilgesni – priklauso nuo to, koks treniruoklis aktualus Jums. Lygiagretės – puikus pasirinkimas norintiems treniruoti ir stiprinti nugaros, pilvo preso raumenis, jos idealiai tinka treniruoti tricepsui. Skirtingi pratimai treniruoja skirtingas raumenų grupes.


Gaminame teisias ir pasvirusias lygiagretes – pasirinksite tas, kurios labiausiai atitinka Jūsų sportavimo įpročius. Taip pat renkantis tikslinga įvertinti, kokie pratimai dažniausiai atliekami. Lygiagrečių gamybai naudojame tik patvarias, ilgaamžes ir aukštu atsparumu vandalizmui bei išorės poveikiui pasižyminčias lygiagretes, kurios ilgalaikėje perspektyvoje nepraras savo savybių ir atrodys puikiai.


Pastatomos lygiagretės turi būti įbetonuotos į tvirtą pagrindą. Siūlome montavimą patikėti specialistams, kadangi jis yra tiesiogiai susijęs su treniruoklio stabilumu, patvarumu ir naudotojų saugumu.


Jei domina pastatomos lygiagretės sportui lauke ar kita lauko gimnastikos įranga (skersiniai, daugiafunkciai treniruokliai), jų gamyba patrauklia kaina, susisiekite su mumis internetu arba atvykite į biurą Vilniuje.

Lygiagretės

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Stiklas ir jo gaminiai

Viskas statybai

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika