Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Lauko gėlinės

Daugelis sutiks, kad gėlės yra tobula priemonė aplinkai papuošti: kiemui, sodui, terasai, balkonui, miestui, gatvei, parkui ar kitai viešai erdvei. Vos tik po žiemos nutirpsta paskutinis sniegas ir ima lepinti saulės šiluma, viešosiose erdvėse bei individualių namų kiemuose ima „dygti“ dideli ir maži vazonai gėlėms, kuriuose netrukus ima skleistis pirmieji žiedai. Gėlių vazonai ir lauko gėlinės yra labai populiarūs mažosios architektūros elementai, aplinkai suteikiantys grožio ir harmonijos.

 

Lauko gėlinės ir gėlių vazonai miestui


Miestui gėlių vazonai, lauko gėlinės ir klombos suteikia spalvų, žavesio, dailumo ir tvarkos. Žiedų spalvos, iš vazonų virstančios jų kaskados, klasikinės ir originalios kompozicijos atrodo stilingai ir gyvai, todėl nenuostabu, kad kone kiekvienas miestas atėjus šiltajam metų laikui dabinasi ir žavi vietinius bei miesto svečius. Lauko gėlių vazonai, klombos itin populiarūs parkuose, palei gatves, šalia aikštelių, visuomeninės paskirties pastatų, prekybos centrų.


Siūlome patrauklų pasirinkimą vazonų gėlėms, gėlinių ir klombų, kurios tiks ne tik miestui, bet ir privačioms erdvėms. Metalinės, betoninės ir iš kitų medžiagų pagamintos  platus spektras rinktis. Naudojamos tik kokybiškos žaliavos, specialūs darbo įrankiai, pasitelkiama profesionalų patirtis ir įgūdžiai, todėl rezultatas visada aukščiausio lygio.

 

Vazonų tipai / rūšys


Lauko gėlių vazonus galima sugrupuoti pagal medžiagas, iš kurių yra pagaminti. Priklausomai nuo medžiagų skiriasi gaminių kaina. Didelę mūsų asortimento dalį užima iš ketaus pagamintos gėlinės. Jos masyvios, atrodo labai solidžiai, turi ketui būdingas savybes, tad yra ilgaamžės, atsparios išorės poveikiui, ugniai, jog labai patvarios. Nors iš ketaus gaminame daugiau klasikinio dizaino gėlines, bet pasirinkimą turės kiekvienas klientas: apvalios, dubens formos, kvadratinės ar stačiakampio formos. Kiekvienas modelis skiriasi ir kojelių forma.


Gaminame ir kitos rūšies lauko gėlių vazonus – iš plieno lakštų. Apie plieno tvirtumą daug kalbėti nereikia – šis metalas vertinamas dėl savo stiprumo ir ilgaamžiškumo, kas būdinga ir gėlinėms. Iš plieno pagaminti lauko gėlių vazonai puikiai tiks miestui, ypač tose zonose, kuriose vyrauja modernūs, šiuolaikiški pastatai.


Gamyba neapsiriboja ketumi ir plienu – siūlome ir gėlines iš aliuminio, išsiskiriančias ne tik kokybe, bet ir aukščiu. Išskirtiniai dizaino sprendimai ir inovatyvios idėjos atsispindi daugiau kaip dviejų metrų aukštį siekiančių gėlinių koncepcijoje. Taip pat iš aliuminio gaminame ir klasikinių dizainų vazonus laukui. Metalinių lauko gėlių vazonų gamyba ir jos ypatumai leidžia įgyvendinti net labai įmantrias idėjas, pasiūlyti platesnę spalvų paletę, nestandartinius sprendimus ir originalų rezultatą.


Dar viena rūšis – betoninės gėlinės, atrodančios nepriekaištingai, antivandalinės, turinčios sustiprintą korpusą. Gaminame skirtingų spalvų, formų ir dydžių gėlines iš betono.

 

Jei domina lauko gėlių vazonų miestui, parkui, sodui ar kitai erdvei gamyba ir įrengimas konkurencinga kaina, siūlome kreiptis internetu arba atvykti į mūsų biurą Vilniuje.

Lauko gėlinės

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika