Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Lauko suoliukai// Mediniai suoliukai

Mažoji architektūra ir jos elementai namų, miesto, parko, sodo aplinką daro patrauklesnę akiai, o drauge ir suteikia praktiškumo. Pavyzdžiui, suoliukai – bent vieną rastume kone prie kiekvieno namo, sode ar terasoje, jų gausu miesto erdvėse. Labai populiarūs mediniai suoliukai, žavintys medžio skleidžiama šiluma ir gyvybe, taip pat galintys pasigirti spalvų ir dizainų įvairove.

 

Mediniai lauko suoliukai

 

Lauko mediniai suoliukai tobulai įsilieja į bet kokią aplinką – jie tinka namams, miestui, parkui, sodui, vaikams skirtose žaidimų aikštelėse ir kitur. Siūlome platų suolų iš medžio pasirinkimą – skirtingos formos, dizaino sprendimai, spalvos, matmenys leis atrasti tą, kuris idealiai įsilies į norimą erdvę.


Medinį suoliuką rinkitės mūsų asortimente. Jei nerandate savo viziją atitinkančio gaminio, padėsime realizuoti idėja.

 

Medinių lauko suoliukų gamyba

 

Medinių lauko suoliukų gamyba išlaiko savo populiarumą – šie gaminiai paklausūs, nes medis nuo seno pelnytai vertinama medžiaga, tad jų kaina kartais lenkia alternatyvių medžiagų gaminius. Mes medines suoliukų lenteles montuojame ant skirtingų kojų: iš ketaus, aliuminio, plieno ar betono. Taip pat galimas variantas – pilnai medinis suoliukas. Tiesa, pastarajam svarbu pasirinkti kuo kietesnę medieną ir pasirūpinti tinkamu betoniniu pamatu, siekiant išvengti medžio sąlyčio su žeme.


Gamyba remiasi mūsų komandos narių sukauptomis ir nuolat naujinamomis žiniomis, solidžiu patirties bagažu bei kokybiškų medžiagų naudojimu. Mūsų mediniai suoliukai gaminami naudojant tropinį kietmedį, apjungiantį puikią išvaizdą, atsparumą išorės poveikiui ir patvarumą.

 

Jei norite įsigyti lauko medinių suoliukų ar domina kita mažoji architektūra sodo bei miesto puošybai patrauklia kaina, susisiekite su mumis – internetu, telefonu arba atvykite į biurą Vilniuje. Jei medinis suoliukas reikalingas skubiai, galbūt rastume Jums tinkamą sandėlyje.

Mediniai suoliukai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Stiklas ir jo gaminiai

Viskas statybai

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika