Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Lauko gėlinės// Mediniai vazonai

Lauko gėlių vazonai, gėlinės ir klombos yra labai reikšminga aplinkos puošybos detalė tiek miestui, tiek privačiam sodui, kiemui. Metaliniai, betoniniai, iš ketaus, mediniai – platus vazonų gėlėms spektras leidžia juos harmoningai įkomponuoti į aplinką arba kurti įspūdingas kontrastais persmelktas kompozicijas.


Mediniai vazonai – populiarūs, labai vertinami ir mėgiami tiek viešoms, tiek privačioms erdvėms. Medis yra natūrali medžiaga, jis gyvas, todėl mediniai vazonai alsuoja jaukumu, šiluma, estetika ir tai perduoda į aplinką, kurioje yra įkurdinti. Medinių vazonų gamyba remiasi žiniomis apie medžio apdirbimą, jo pritaikymą eksploatacijai lauko sąlygomis. Mes gaminame pilnai medinius vazonus arba medžio ir metalo, betono tandemą kuriančius gaminius. Dideli, vidutiniai, mažesni, skirtingų formų ir spalvų mediniai vazonai leis pasirinkti atitinkančius konkrečius lūkesčius.


Mūsų asortimente esantys mediniai vazonai yra patvarūs, ilgai išlaikantys reprezentatyvią išvaizdą. Naudojame kokybišką medieną ir aukštus standartus atitinkančias apdailai skirtas medžiagas, siekdami suteikti medienai reikiamą apsaugą nuo išorės poveikio.

 

Domina mediniai lauko gėlių vazonai konkurencinga kaina? Susisiekite su mumis internetu arba atvykite į biurą Vilniuje  atrasime Jums geriausiai tinkantį sprendimą.

Mediniai vazonai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Stiklas ir jo gaminiai

Viskas statybai

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika