Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Lauko gėlinės// Metaliniai vazonai

Lauko gėlių vazonai yra mažosios architektūros elementai, tobulai derantys miestui, parkui ar nuosavam sodui: tiek vieni, tiek suderinti su kitais elementais, pavyzdžiui, suoliukais.


Metaliniai vazonai yra vieni populiariausių, o tai suponuoja kokybiško metalo teikiamas vizualinis vaizdas, dizaino galimybės ir atsparumas išorės poveikiui. Mūsų gamyba remiasi sukauptomis žiniomis, inovatyviais sprendimais ir kokybiškų medžiagų naudojimu. Gaminame elektrolizės būdu cinkuotus, gruntuotus ir poliesterio emale dengtus metalinius lauko vazonus, taip pat dengtus naudojantis pažangia technologija, užtikrinančią patikimą apsaugą nuo rūdžių. Kai kurių vazonų gamyboje pasinaudojame nerūdijančio plieno privalumais. Mūsų metaliniai lauko gėlių vazonai gaminami tik iš patvarumu ir ilgaamžiškumu pasižyminčio pieno, bet ir iš aliuminio, dėl savo gerųjų savybių leidžiančio išgauti įvairias formas ir realizuoti net įmantrius sprendimus. Rinkitės skirtingų spalvų, formų ir talpų metalinius vazonus gėlėms.

 

Jei domina dideli ar mažesni lauko metaliniai vazonai gėlėms, jų gamyba konkurencinga kaina, visą informaciją suteiksime internetu arba mūsų biure Vilniuje – atsakysime į klausimus ir padėsime pasirinkti tinkamiausius Jūsų aplinkai.

Metaliniai vazonai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Stiklas ir jo gaminiai

Viskas statybai

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika