Miestų ir parkų įranga// Šviestuvai// LED lauko šviestuvai BENITO

Lauko šviestuvai yra aplinkos elementai, suteikiantys erdvei funkcionalumo, elegancijos ir kuriantys norimą atmosferą: romantišką, modernią ar kt. Jie tinka parkui, gatvei, kitoms viešoms erdvėms, taip pat sodybai, sodui, kiemui, gėlynui. Miestui lauko šviestuvai yra puikus pasirinkimas, norint suteikti gatvėms, kiemams, parkams ir kitoms zonoms apšvietimą tamsiuoju paros metu. Tai gyventojams leidžia jaustis saugiau, o erdvę daro jaukesnę ir darnesnę. Lauko šviestuvai šalia individualaus namo atlieka ir reikšmingą estetinę funkciją – be to, kad apšviečia norimas zonas, jie atrodo labai harmoningai, elegantiškai, galima kurti skirtingų stilių aplinką aplink namus: dvelkiančią klasika ar persmelktą minimalizmo, modernumo, romantikos ir kt. Lauko šviestuvai – puikus pasirinkimas, kai reikia apšviesti didesnes ar mažesnes erdves arba pavienius objektus.


LED lauko švietimai rinkoje vieni populiariausių. Tai suponuoja platus asortimentas, pavydėtinas funkcionalumas ir patraukli kaina. Mūsų asortimente – labai platus LED lauko šviestuvų spektras: modernūs ir klasikiniai, stulpelių tipo, įmontuojami ar pastatomi, prožektoriai. Modernūs šviestuvai išsiskiria šiuolaikišku, įmantriu dizainu, jie tobulai tiks miestui: gatvėms, parkui, šalia įvairių įstaigų ir kitose erdvėse, taip pat tai bus geras variantas ir privačiai infrastruktūrai – idealiai derės  šalia originalių eksterjero sprendimų. Modernius LED lauko šviestuvus gaminame iš aukštos kokybės medžiagų, pavyzdžiui, aliuminio. Pastarasis atsparus korozijai, mechaniniam ir išorės poveikiui, todėl ilgus metus išliks puikios išvaizdos ir funkcionalus. Mūsų LED lauko šviestuvai pasižymi puikiu našumu, gali būti montuojami ant skirtingų aukščių atramų. Modernūs šviestuvai skiriasi dizaino sprendimais ir techninėmis charakteristikomis – rinkitės 80, 70, 50 W ar kitų galingumų šviestuvus. 


Klasikiniai LED lauko šviestuvai aplinkai suteiks rafinuotumo, elegancijos, jie tobulai derės erdvėse, kuriose kuriamas toks dizainas. Klasikiniai šviestuvai gali būti pastatomi ar montuojami ant sienos, taip pat vienos, dviejų ar dar daugiau galvų. Gaminame juos tik iš aukštos kokybės ir patvarių medžiagų. Klasikinis dizainas sudaro tobulą tandemą su ketumi, todėl daug atramų klasikiniams žibintams, o ir galvų gaminame iš ketaus. Šis metalas vertinamas dėl jo stiprumo ir ilgaamžiškumo, atsparumo ugniai, išorės poveikiui, tad tokie šviestuvai – ilgalaikė investicija. Mūsų asortimente rinkitės įvairių aukščių, dizainų, galingumų klasikinius LED lauko šviestuvus.
Įleidžiami LED lauko šviestuvai gali būti grindiniai ar montuojami sienoje. Šio tipo šviestuvus gaminame iš aliuminio, nerūdijančio plieno ir kt. Tai tobulas pasirinkimas apšviesti takeliams, augalams, atskiriems lauko aplinkos elementams, fasadui.

 

Su judesio davikliu


LED lauko šviestuvai su judesio davikliu – pažangus apšvietimo būdas, sparčiai išpopuliarėjęs ir visai pelnytai. Toks apšvietimas leidžia atsisakyti jungiklių ir taupyti elektros energiją, nes šviesa dega tik tada, kai yra reikalinga. Šviestuvai su judesio davikliu itin pasiteisina prie įėjimų į pastatus. Judesiui jautrūs davikliai įrengiami montuojamuose ir pastatomuose, pakabinamuose šviestuvuose.

 

Su saulės baterija


LED lauko šviestuvai su saulės baterija – idealus būdas prioritetą teikiantiems funkcionalumo, dizaino ir ekonomiškumo samplaikai. Šviestuvai su saulės elementais pasikrauna šviesiuoju paros metu, o sutemus šviečia nenaudodami jokios kitos energijos, todėl apšvietimas lauke garantuotas nuo sutemų iki aušros minimaliomis sąnaudomis, kai įprasto šviestuvo sąnaudos per naktį būtų nemažos.

 

Jei aktualūs LED lauko šviestuvai: modernūs ar klasikiniai, įleidžiami ar pastatomi, prožektoriai, su judesio davikliu ar su saulės baterija, siūlome kreiptis į mūsų komandą internetu arba atvykti į biurą Vilniuje. Kiekvienam pateiksime platų pasirinkimų spektrą patrauklia kaina, patarsime ir padėsime išsirinkti geriausiai Jūsų norimai apšviesti erdvei tinkančius lauko šviestuvus.

LED lauko šviestuvai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika