Lauko įranga// Mažoji architektūra// Lauko suoliukai// Mediniai suoliukai// Parko suoliukai

Mažoji architektūra lauko aplinkoje įsilieja labai elegantiškai, solidžiai ir harmoningai, jei jos elementams parinktos atitinkamos medžiagos. Lauko suoliukai yra vieni populiariausių mažosios architektūros elementų, atliekančių ne tik dekoratyvinę funkciją, bet ir praktinę. Ar įsivaizduojate parką be suoliukų? Vargu... Parkuose jų įkurdinama net ne po vieną: metaliniai, betoniniai, iš ketaus, mediniai, plastikiniai. Medžiagų įvairovė leidžia pasitelkti kūrybiškumą ir sukurti norimą erdvės stilių.


Mediniai suoliukai alsuoja šiluma, jie tobulai dera žaliosiose zonose. Metaliniai, iš ketaus pagaminti suoliukai yra atsparūs vandalizmui, išorės poveikiui, jiems būdingas ilgaamžiškumas. Betoniniai lauko suolai paprastai būna masyvesni, bet šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti net labai įmantrias formas, betoniniams suolams suteikiančias originalumo. Kokius suoliukus parkui pasirinkti, priklauso nuo asmeninių poreikių, galimybių ir aplinkos dizaino koncepcijos. Parko suoliukus derinkite su kitais mažosios architektūros elementais: šiukšliadėžėmis, lauko vazonais, dviračių stovais ir kt., taip sukursite vientisą, nepriekaištingą erdvę.

 

Parko suoliukai su metaline apdaila

 


Parko suoliukai su metaline apdaila – populiarus pasirinkimas dėl plačios dizaino, formų, spalvų įvairovės, taip pat populiarumui neabejotinai įtakos turi ir metalo techninės charakteristikos: tvirtumas, atsparumas temperatūrų svyravimams, korozijai, drėgmei, saulės spinduliams ir pan. Metaliniai suoliukai ilgalaikėje perspektyvoje išlieka reprezentatyvūs ir savo pirminės išvaizdos nepraranda skiriant minimalų laiką jų priežiūrai.


Metalinę apdailą turintys parko suoliukai išsiskiria grakštumu, originaliomis formomis, spalvų įvairove. Parko suoliukai su metaline apdaila gali būti su atlošu arba be jo, turėti porankius arba jų neturėti. Skirtingi suoliukų ilgiai leis pasirinkti tokį, koks Jums reikalingiausias. Gaminame lauko suoliukus parkams su klasikinėmis ar įmantriomis kojelėmis, suolui suteikiančiomis išskirtinumo. Suoliukai su metaline apdaila taip pat gali turėti tiesų arba išlenktą porankį bei sėdimąją dalį.


Šių suoliukų gamybai naudojamas plienas, aliuminis, ketus. Pastarasis, savo ruožtu, yra ilgaamžis, dengiame jį oksironu, siekdami suteikti atsparumą korozijai. Aliuminis – tobulas pasirinkimas ten, kur aukštas druskingumas, jis nerūdija ir bus labai gera ilgalaikė investicija. Apie plieno gerąsias savybes kalbėti daug neverta – visi žinome, kodėl šis metalas vertinamas – jis atsparus aplinkos poveikiui, ilgaamžis ir labai tvirtas.

 

Parko suoliukų gamyba

 


Parko suoliukų gamyba remiasi mūsų sukauptomis žiniomis, vystomomis idėjomis, modernia technika ir tik kokybiškomis medžiagomis. Gaminame medinius, metalinius, ketaus, betoninius lauko suoliukus parkams. Metaliniams ar metalinę apdailą turintiems suolams naudojame aliuminį arba plieną – patvarius, ilgaamžius metalus. Betoniniams suoliukams naudojame kokybišką betoną, užtikrinantį gaminio stiprumą, o mediniai parko suoliukai gaminami iš tropinio kietmedžio ar kitos kietos medienos, kuri labai gerai impregnuojama. Visų suoliukų gamyba remiasi tvirtumo, atsparumo ir reprezentatyvumo ilgalaikėje perspektyvoje principais.


Gaminame parko suoliukus su integruotu LED apšvietimu, taip pat turinčius USB jungtis. Tai pažangūs, modernūs sprendimai, idealiai tinkantys parkams. Tokie suoliukai įgauna dar daugiau funkcionalumo ir pasitarnauja parko lankytojams, praeiviams. Tiesa, tokių suoliukų kaina kiek aukštesnė.


Galimybė pasirinkti metalo spalvą leidžia pasiūlyti klientams itin plačią spalvų paletę ir įgyvendinti kiekvieno norus.

 

Domina parkų suoliukai, jų gamyba patrauklia kaina Vilniuje ar kitame mieste? Susisiekite su mumis internetu – pateiksime platų gaminių spektrą, patarsime ir padėsime pasirinkti.

Parko suoliukai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Stiklas ir jo gaminiai

Viskas statybai

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika