Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Atitvėrimo stulpeliai ir tvorelės// Plastikiniai atitverimo stulpeliai

Lankstus ir saugūs atitvėrimo stulpelis. Atitvėrimo stulpeliai yra mažosios architektūros elementas, tinkantis miestui, parkui, šalia pėsčiųjų, dviračių takų ir daugelyje kitų zonų. Dideli ir mažesni, klasikiniai tamsūs ar ryškesnių spalvų, metaliniai, iš ketaus, poliuretaniniai, plastikiniai ir kitokie – pasirinkimas rinkoje labai platus, todėl tinkamiausius atras kiekvienas, įvertinęs asmenines galimybes ir poreikius. Plastikiniai atitvėrimo stulpeliai masina savo kaina, taip pat ir puikia kokybe, tad nenuostabu, jog tai – dažnas pasirinkimas.


Plastikinių atitvėrimo stulpelių gamyba remiasi pažangiomis technologijomis ir sukauptomis žiniomis apie plastiko ypatumus, jo apdirbimą bei panaudojimą gaminiams, kurie bus eksploatuojami lauko sąlygomis. Atitvėrimo stulpeliai dėl savo funkcionalumo reikalauja tam tikrų savybių – tvirtumo, atsparumo. Mūsų asortimente esantys plastikiniai atitvėrimo stulpeliai yra patvarūs, ilgaamžiai, pasižymintys puikiomis atsparumo puvimui, riebalams, rūgštims, taip pat ir drėgmei savybėmis, todėl eksploatuoti lauke puikiai tiks.


Jei domina plastikiniai atitvėrimo stulpeliai, jų gamyba patrauklia kaina, susisiekite su mumis internetu arba biure Vilniuje – patarsime ir padėsime pasirinkti geriausius gaminius. Atitvėrimo stulpeliai savo formomis, medžiagomis ir kitomis savybėmis gali būti derinami prie kitų mažosios architektūros elementų.

Plastikiniai atitvėrimo stulpeliai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika