Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Lauko gėlinės// Plastikiniai vazonai

Miestui, parkui, kitoms viešosioms erdvėms, o taip pat ir individualių namų aplinkai papuošti dažnai naudojami lauko gėlių vazonai. Jų esti pačių įvairiausių: mediniai, metaliniai, betoniniai, plastikiniai ir kt. Štai pastarieji paprastai masina savo kaina ir plačiu dizaino sprendimų diapazonu.


Plastikiniai vazonai neretai siejami su prastesne kokybe. Reikia pabrėžti, kad tai ne visai teisinga pozicija, kadangi pagaminti iš aukštos kokybės plastiko šie lauko gėlių vazonai turės pavydėtinas technines charakteristikas. Tad jų gamyba remiasi specialistų ilgamete patirtimi ir kokybiškų žaliavų naudojimu, gamyboje taikant pažangius sprendimus.


Plastikiniai vazonai išsiskiria nepaprastai plačia spalvine gama – lengvai vazonus pritaikysite norimoje aplinkoje, o formų ir dydžių įvairovė leis varijuoti nuo klasikinių iki originalių sprendimų. Tokie lauko vazonai gėlėms beveik nereikalauja priežiūros, tad labai tinka miestui, parku ar kitai viešai erdvei, kur nėra galimybių skirti daug laiko vazonų reprezentatyvumui palaikyti.

 

Jei domina dideli ar mažesni plastikiniai vazonai patrauklia kaina miestui ar individualiam sodui, siūlome susisiekti su mumis internetu arba atvykti į biurą Vilniuje. Konsultuojame, patariame ir padedame pasirinkti tinkamiausius gaminius.

Plastikiniai vazonai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Stiklas ir jo gaminiai

Viskas statybai

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika