Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Lauko suoliukai// Plastikiniai suoliukai// Plastikinis suoliukas LOOP CIRCLE

Prekė sėkmingai pridėta

Plastikinis suoliukas LOOP CIRCLE
Paspauskite nuotrauką, kad ją padidintumėte
Plastikinis suoliukas LOOP CIRCLE
€ + PVM

Suoliukas LOOP CIRCLE #135

Suoliukas gali būti naudojamas patalpose ir lauke, įvairiuose socialiniuose ir kultūriniuose kontekstuose. Idealiai tinka 4-6 žmonėms. Galimas spalvų pasirinkimas.

Medžiagos: 

6-7 mm storio, dažytas, rotaciniu būdu suformuotas polietilenas. Atsparus ultravioletiniams spinduliams, atsparus oro sąlygoms, nusidėvėjimui. Medžiaga tinkama granuliuoti ir perdirbti. Dėl abrazyvinio formos šlifavimo, gaminių paviršius yra tekstūruotas/granuliuotas ir tampa mažiau slidus.

Matmenys
Išorinis skersmuo Ø1800 mm. Vidinis skersmuo Ø1000 mm. H400 mm. 4-6 sėdimos vietos viduje / 6-8 sėdimos vietos išorėje. 

Svoris: 37 kg

Tvirtinimas:

Konstrukcija užpildoma vandeniu (250 l) / smėliu (250 kg) per integruotus kamščius arba tvirtinama prie paviršiaus / žemės. Kronšteinai užsakomi atskirai.

Priežiūra:
Šis gaminys atsparus daugumai valymo priemonių ir cheminių medžiagų, jį galima valyti naudojant aukšto slėgio valiklį. Spalvą galima atgaivinti naudojant vinilo valiklį ar panašią priemonę.

Taip pat yra galimybė užsisakyti ekologišką versiją:

Perdirbtas variantas pagamintas iš 100 % perdirbto polietileno plastiko, iš kurio 85 % gaunama iš vidaus atliekų ir gamybos pertekliaus, o 15 % - iš polietileno maišelių.
Perdirbta versija paženklinta ekologiniu ženklu, skatinančiu žiedinę ekonomiką ir atitinkančiu JT darnaus vystymosi tikslą Nr. 12 - atsakingas vartojimas ir gamyba.
Perdirbtą versiją galima įsigyti antracito spalvos variantu, tačiau spalva gali skirtis priklausomai nuo užsakymo.

 

Kiekis:

-
+
10990

Plastikiniai suoliukai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika