Miestų ir parkų įranga// Šviestuvai// Lauko prožektoriai

Tamsiuoju paros metu viešojoje ar privačioje erdvėje jaukumo ir saugumo suteikia tinkamas apšvietimas. Tokią funkciją puikiai atlieka lauko prožektoriai. Šie šviesos šaltiniai tinka miestui, parkui ar kitai viešajai erdvei, taip pat kaimui, sodui, kiemui. Daug pasirinkimo suteikia platus prožektorių spektras, esantis šiandieninėje rinkoje: vieni populiariausių – LED prožektoriai, taip pat su judesio davikliu, galingi halogeniniai, pastatomi ar pakabinami, su saulės baterija ir kt. Įvertinkite savo poreikius, apšviečiamą plotą, aplinką ir rasite tinkamiausią variantą.


Rinkdamiesi prožektorių atsižvelkite į jo galingumą, sklaidą, tvirtinimo galimybes, apšviečiamą plotą, taip pat svarbus ir dizainas. Siūlome platų galingumų diapazoną: 30W, 50W, 100 W ir kt. Galima siaura, vidutinė, plati, asimetrinė sklaida. Turime kelių spalvų pasirinkimą: balti prožektoriai, juodi, pilki ir kt. Tai leis papras
iau prožektorių priderinti prie namo eksterjero ar aplinkos, kurioje šviesos šaltinį įkurdinsite, dizaino.

 

LED lauko prožektoriai


Lediniai lauko prožektoriai šioje prekių kategorijoje yra vieni iš lyderių. Tai suponuoja funkcionalumas ir didelis ekonomiškumas. Palyginti su paprastais prožektoriais ar kitomis apšvietimo alternatyvomis, elektros sąnaudų požiūriu LED lauko prožektoriai susišluoja visus laurus. Jie bus geriausias pasirinkimas siekiantiems efektyvaus apšvietimo minimaliomis elektros sąnaudomis. LED lauko prožektorius rinkitės miestui: automobilių stovėjimo aikštelėms, didelėms teritorijoms, taip pat mažesnio galingumo tiks privačiai erdvei, jie nepamainomi statybų aikštelėse, gamyklų, sandėlių apšvietimui ir pan.


Norite dar daugiau ekonomiškumo? Sprendimas – LED prožektoriai su saulės baterija. Šviesiuoju paros metu jie pasikraus, o sutemus apšvies reikiamą plotą visiškai nenaudodami elektros energijos.


O LED lauko prožektoriai su judesio davikliu – puikus komforto ir taupumo derinys.

 

Pagal tipą


Pagal tipą lauko prožektorius galime skirti į halogeninius ir LED. Esminis jų skirtumas – elektros sąnaudos: halogeniniai, nors ir skleidžia itin didelį šviesos srautą, suvartoja daug elektros energijos, o štai LED yra taupus pasirinkimas.


Pagal tvirtinimo tipą lauko prožektoriai gali būti pastatomi, tiksiantys pastatyti ar montuoti ant grindinio, ir pakabinami.


Pagal papildomas funkcijas lauko prožektoriai gali būti su judesio davikliu, su saulės baterija. Turintys judesio daviklį įsižiebia nuo judesio ir nesant judesiui tam tikroje teritorijoje jie užgęsta. Tokiems prožektoriams nereikalingas jungiklių pajungimas. Saulės bateriją turintys prožektoriai nereikalauja elektros, todėl yra ekonomiškas ir labai patogus pasirinkimas. Papildomos funkcijos suteikia  naudų, bet tokių prožektorių kaina bus kiek didesnė.

 

Domina lediniai, halogeniniai, su judesio davikliu, saulės baterija, galingi ar kitokie lauko prožektoriai patrauklia kaina? Susisiekite su mumis internetu arba atvykite į biurą Vilniuje – papasakosime apie lauko erdvių apšvietimo galimybes, padėsime išsirinkti.

Lauko prožektoriai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika