Miestų ir parkų įranga// Riedlenčių rampos

Riedlenčių ir BMX parkai – funkcionalios erdvės aktyviam laisvalaikiui. Tokia erdvė tiks miestui, siekiant suteikti daugiau pramogų ir laisvalaikio galimybių gyventojams. Tokiems parkams skirtus elementus gaminame iš kokybiško betono, gamyba remiasi ilgamete patirtimi, sukauptomis žiniomis ir siekiu sukurti ilgaamžį bei aukštus standartus atitinkantį gaminį.


Riedlenčių ir BMX parkai su betoniniais elementais yra patvarūs, ilgaamžiai, ilgai išlaikantys reprezentatyvią išvaizdą ir reikalaujantys minimalios priežiūros. Tai tobula alternatyva seniau naudotoms medinėms rampoms, kurios yra nepraktiškos ir tarnauja palyginti trumpai.


Pirmasis mūsų įrengtas riedlenčių parkas iškilo Radviliškyje dar 2012 metais. Ir Jus domina riedlenčių ir BMX parkai, jų gamyba, atnaujinimas, keitimas ar papildymas patrauklia kaina? Susisiekite internetu arba atvykite į biurą Vilniuje – pasiūlysime geriausią sprendimą.

Riedlenčių ir BMX parkai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Stiklas ir jo gaminiai

Viskas statybai

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika