Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Lauko suoliukai// Mediniai suoliukai// Sodo suoliukai

Išeikite į kiemą, sodą, miestą, parką – neabejotinai išvysite bent vieną suoliuką, o gal ir prisėsite atsipūsti? Patogūs ir dailūs lauko suolai puikuojasi kone prie kiekvieno namo. Mediniai, metaliniai, betoniniai sodo suoliukai dabina aplinką ir suteikia praktiškumo.

 

Sodo suoliukai su metaline apdaila


Mediniai sodo suoliukai su metaline apdaila tobulai tinka sodo erdvei, jaukiai poilsio zonai. Medis ir metalas sudaro puikų kontrastą, drauge kiekvienai šių medžiagų būdingos savybės suoliukui suteikia reikiamų charakteristikų. Medis yra šilta, jauki medžiaga, todėl sėdimoji medinė lauko suolo dalis visada atrodo gražiai ir kvieste kviečia prisėsti. Metalinės suoliuko kojos, ranktūriai ar kitos detalės suteikia reikiamo tvirtumo ar atsparumo. Suolai su metaline apdaila: ketaus, aliuminio, plieno.

 

Sodo suoliukų gamyba


Gamyba remiasi mūsų sukauptomis žiniomis, turimais įgūdžiais ir įgyta patirtimi. Naudojame pažangias technologijas, siekdami įgyvendinti inovatyvius sprendimus, pasiūlyti kuo platesnę medžiagų ir dizainų įvairovę. Sodo suoliukų gamyba apima elementų paruošimą ir jų sujungimą į bendrą gaminį. Mūsų asortimente – pilnai mediniai lauko suolai, metaliniai, mediniai su metalo elementais, betoniniai – visi variantai puikiai tiks Jūsų sodui, tik tikslinga įvertinti jo koncepciją ir parinkti harmoningai derantį. Gamybai naudojame tropinę medieną, pasižyminčią patvarumu ir ilgaamžiškumu. Nuo suolo gamybai naudojamų medžiagų priklauso gaminio kaina.

 

Jei domina sodo suoliukai ar kita mažoji architektūra, kreipkitės į mūsų komandą internetu arba užsukite į mūsų biurą Vilniuje – padėsime išsirinkti gaminius Jūsų sodui patrauklia kaina.

Sodo suoliukai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika