Miestų ir parkų įranga// Vaikų žaidimo aikštelės// Nerūdijančio plieno laipynės

Nerūdijantis plienas – tvirta, išorės poveikiui, korozijai atspari medžiaga, kuri asocijuojasi su ilgaamžiškumu ir nekintančia išvaizda. Būtent tokios šio metalo savybės perduodamos ir iš jo pagamintoms laipynėms. Nerūdijančio plieno laipynės išlaikys reprezentatyvumą, funkcionalumą ir tvirtumą labai ilgai. O jų kaina labai patraukli, atsižvelgiant į kokybę.


Mūsų asortimente – lauko nerūdijančio plieno laipynės iš serijos „Kosmosas“, kurių gamyba remiasi patvarus nerūdijančio plieno ir aukšto tankio polietilenas, garantuojančio ilgaamžiškumą, saugumą, patvarumą ir puikią išvaizdą ilgalaikėje perspektyvoje, naudojimu. Nerūdijančio plieno laipynės skiriasi matmenimis, veiklų galimybėmis. Tiks parkui, kiemui ar kitai erdvei.


Reikalingos patvarios lauko nerūdijančio plieno laipynės Vilniuje ar kitame mieste? Domina tokių laipynių gamyba labai gera kaina? Susisiekite su mumis internetu ir išsamiai pristatysime, ką gaminame, pasiūlysime geriausią variantą.

Nerūdijančio plieno laipynės

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika