Miestų ir parkų įranga// Vaikų žaidimo aikštelės// Batutai vaikams

Mūsų siūlomi lauko batutai ir tramplinai linksmina ir džiugina ne tik vaikus, bet ir suaugusius. Batutai atitinka aukštus saugos reikalavimus. Turime atitikties sertifikatą EN 1176-1, išduotą TUV SUD. Batutai yra pagaminti iš patvarių, ilgaamžių ir ekologiškų medžiagų. Mes siūlome mažus ir didesnius batutus, kvadratinius, stačiakampius ir apvalius, skirtus linksmintis kartu. Batutai taip pat skiriasi ir spalvomis, o daugybės spalvų įvairovė leis pasirinkti tinkamą variantą.

Džiaugsmingas žaismas ant batutų daro teigiamą poveikį įvairaus amžiaus vaikams. Jie gali palengvinti kasdienį stresą, suteikti reikiamam vystymuisi reikalingų fizinių judesių ir potyrių, užtikrinti tinkamą kūno svorį ir pagerinti judumą. Tai yra bendravimas su kitais vaikais ir suaugusiais. Šokinėjimas ant batuto yra saugus sportas, kurį galima atlikti lauke, tokiu būdu suteikiant kūnui daugiau deguonies. Taip pat tai yra papildomas fizinis aktyvumas lavinantis vaikų koordinaciją ir kitą stambiąją motoriką.

Atliekant įvairius pratimus ugdomas vaikų ritmo jausmas, kalbos supratimas, gebėjimas derinti savo ir kitų vaikų veiksmus. Taip ugdomas vaikų dėmesingumas, aktyvinamas regimasis ir girdimasis suvokimas, mąstymas, vaikai mokosi laikytis taisyklių.

Batutai vaikams

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika