Miestų ir parkų įranga// Vaikų žaidimo aikštelės// Karuselės

Išgirdus žodį „karuselė“ iškart kyla asociacijos su vaikyste. Tai – neatsiejama vaikų žaidimų aikštelių ir kitų erdvių dalis. Spalvingos, žaismingos karuselės užtikrina smagų vaikų laiką, teigiamų emocijų pliūpsnį ir puikią mažųjų pramogautojų nuotaiką.

 

Karuselės vaikams


Mūsų asortimente – lauko karuselės vaikams su vairu, stovimos karuselės, karuselės su stogeliu ir kt. Jos tinka miestui, parkui ir kitai viešai erdvei, taip pat namo kiemui, sodui. Karuselių gamyba remiasi sukauptomis žiniomis ir kokybiškų medžiagų naudojimu. Gaminame karuseles vaikams tik iš patikimų, tvirtų medžiagų. Visos vaikiškos karuselės atitinka keliamus saugumo bei kokybės reikalavimus, jos saugios, patikimos, ilgaamžės. Apipavidalinimui naudojamos spalvos atrodo labai žaismingai ir masina mažuosius pramogauti. 

 

Lauko karuselės


Lauko karuselės vaikams gaminamos iš vandeniui atsparios faneros, metalinėms detalėms naudojamas juodasis metalas, o cinkuotos tvirtinimo detalės sumaniai paslėptos po plastikiniais dangteliais dėl vaikų saugumo.


Reikalinga stovima ar kitokia karuselė, domina jos gamyba konkurencinga kaina? Siūlome susisiekti su mumis internetu arba atvykite į biurą Vilniuje – pasiūlysime optimalų variantą.

Karuselės

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika