Miestų ir parkų įranga// Vaikų žaidimo aikštelės// Muzikiniai ir edukaciniai elementai vaikams


Ne paslaptis, jog muzika ne tik kelia nuotaiką, suteikia teigiamų emocijų, bet drauge ir ramina bei lavina. Įvairūs muzikiniai instrumentai visada buvo vieni populiariausių prekių vaikams sektoriuje. Mūzų asortimente – platus lauko muzikinių instrumentų spektras: vaikiški būgnai ir būgneliai, skambinimo tūbos, ksilofonai, metalofonai, muzikinės sienelės. Šie elementai tinka miesto, kiemo, sodo erdvėms, kitur įrengtoms vaikų žaidimų aikštelėms.


Visi lauko muzikiniai instrumentai, kuriuos gaminame, išsiskiria ryškiomis spalvomis ir žaismingomis jų kompozicijomis, taip pat kokybe, patvarumu ir funkcionalumu. Ši įranga patiks ir mažesniems, ir jau ūgtelėjusiems vaikams. Gamyba remiasi patikrintais sprendimais, mūsų žiniomis, modernia įranga ir kokybiškų medžiagų naudojimu. Metalinės, medinės ir kitos muzikinių instrumentų detalės apdorojamos, siekiant suteikti patikimą apsaugą nuo mechaninio, taip pat išorės poveikio ir užtikrinti jų ilgaamžiškumą, patvarumą ir reprezentatyvią išvaizdą eksploatuojant lauke.

 

Jei domina vaikiški metalofonai, būgnai ir kiti lauko muzikiniai instrumentai, jų gamyba gera kaina Vilniuje ar kitame mieste, susisiekite su mumis internetu – padėsime išsirinkti, kuri įranga tinkamiausia Jums.

Muzikiniai instrumentai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika