Miestų ir parkų įranga// Vaikų žaidimo aikštelės// Žaidimų nameliai - pavėsinės

Vaikiški lauko žaidimų nameliai yra vieni dailiausių žaidimų aikštelių elementų, masinantys vaikus. Toks žaidimų namelis puikiai tinka miesto erdvei, taip pat ir šalia daugiabučių ar individualių namų – kiemui ar sodui jis suteiks papildomo žavesio. 


Žaidimų namelius vaikams gaminame iš kokybiškų, patvarių ir saugių medžiagų, užtikrinančių namelių naudotojų saugumą ir gaminių ilgaamžiškumą bei puikią išvaizdą bėgant laikui. Namelių gamyba apima mūsų komandos sukauptą patirtį ir pažangių sprendimų įgyvendinimą. Siūlome įvairių matmenų, spalvų ir formų lauko namelius vaikams. Spalvingi ir žaismingi nameliai taps nepaprasta atrakcija mažiesiems, suteiks plačias kūrybiškumo galimybes. Galima individuali žaidimų namelių gamyba pagal kliento pageidavimus.


Taip pat šioje prekių kategorijoje – ir sertifikuotos pavėsinės vaikams. Spalvinga pavėsinė taps ne tik prieglobsčiu nuo lietaus, saulės spindulių, vėjo, bet drauge bus šauni žaidimų erdvė.


Namelių ir pavėsinių konstrukcijai naudojame džiovintos medienos tašus. Stogelius ir kitas dalis gaminame iš kokybiškos, tvirtos ir vandeniui atsparios faneros, nekenksmingos nei aplinkai, nei žmonėms, tad tinkančios naudoti lauke. Spalvotosioms namelių ir pavėsinių dalims naudojame nealergizuojančius, atsparius ir ilgai išsilaikančius dažus.


Vaikiški žaidimų nameliai ir pavėsinės vaikams turi funkcionalias sieneles, suteikiančias galimybes vaikams mokytis, lavintis, žaisti.
Domina pavėsinė ir žaidimų namelis laukui patrauklia kaina Vilniuje ar kitame mieste? Susisiekite su mumis internetu – patarsime ir padėsime išsirinkti geriausią variantą miestui, parkui ar individualiam kiemui, sodui.

Žaidimų nameliai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika