Miestų ir parkų įranga// Vaikų žaidimo aikštelės// Spyruokliukai - spyruoklinės supynės

Vaikų žaidimų aikštelėse šiandien gausu įvairių pramogų: ir nuo seno simpatijas pelniusių sūpynių, čiuožyklų, ir modernių, naujoviškų elementų. Vienas tokių – spyruokliukai, žaidimų erdvėse pradėję „dygti“ dar palyginti neseniai, bet sparčiai užkariavę mažųjų simpatijas. Spyruokliukai garantuoja smagų laiką, skatina fizinį aktyvumą bei užtikrina teigiamų emocijų gausą.

 

Lauko spyruokliukų gamyba


Lauko spyruokliukų gaminimas – atsakingas procesas, atliekamas laikantis reikalavimų ir standartų, siekiant užtikrinti naudotojų saugumą. Rinkdamiesi spyruokliuką atsižvelkite į tai, kokio amžiaus vaikams jis skirtas, įvertinkite, ar Jums aktualus vienvietis, ar daugiau vietų turintis spyruokliukas. Svarbus ir įrengimas – spyruokliukas turi būti įbetonuotas, siekiant patvarumo ir stabilumo rekomenduojame montavimą patikėti specialistams.


Lauko spyruoklinės sūpynės skiriasi dydžiais, formomis, dizaino sprendimais, spalvomis, tad išsirinksite tinkamiausią miestui ar individualiam kiemui, sodui. Metalinių spyruokliuko dalių gamybai naudojami ilgaamžiai, atsparūs išorės poveikiui elementai, apdailai – aukšto tankio polietilenas, tvirtinimui – nerūdijančio plieno važtai, kurie paslepiami specialiais dangteliais.


Domina lauko spyruokliukai vaikams, jų gamyba konkurencinga kaina Vilniuje ar kitame mieste? Susisiekite su mumis internetu ir pasiūlysime Jums patraukliausią variantą.

Spyruokliukai - spyruoklinės supynės

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika