Miestų ir parkų įranga// Vaikų žaidimo aikštelės// Žaidimo aikštelių kompleksai

Lauko žaidimo aikštelių kompleksai yra esminis tokios aikštelės akcentas, sulaukiantis daugiausia mažųjų simpatijų. Kompleksai yra įvairūs: nuo mažų iki didžiulių. Jie apima skirtingas pramogas ir veiklas, kurios siūlomos vaikams: laipynės, nameliai, čiuožyklos, sūpynės ir kt. Įvairaus sudėtingumo žaidimo aikštelių kompleksai tinka miestui, parkui bei individualiam kiemui ar bet kuriai erdvei, kurioje yra mažamečių.

 

Žaidimo aikštelių kompleksai vaikams


Mūsų asortimente esantys lauko kompleksai vaikams yra dvejopi: skirti mažiausiems, nuo vienerių metų, ir didesniems vaikams. Skirstymas pagal amžiaus grupes padeda kompleksą pritaikyti konkrečios grupės vaikų gebėjimams, mažuosius tikslingai lavinti.

 

Žaidimo kompleksų gamyba


Žaidimo kompleksų gamyba apima tik kokybiškų, patvarių ir saugių medžiagų naudojimą. Žaidimo kompleksus gaminame atsižvelgdami į reikalavimus ir tarptautinius standartus, siekiant didžiausio saugumo. Gamybai naudojame medieną, nerūdijantį plieną, fanerą, kokybiškus tvirtinimo elementus ir kt. Ne mažiau svarbus ir komplekso įrengimas, tiesiogiai susijęs su komplekso naudotojų saugumu.


Aktualūs žaidimo aikštelių kompleksai, jų gamyba  Vilniuje ar kitame mieste gera kaina? Susisiekite su mumis internetu ir pasiūlysime geriausią sprendimą.

Žaidimo aikštelių kompleksai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika