Miestų ir parkų įranga// Lauko sportas// Betoninės rampos

Prekė sėkmingai pridėta

Betoninės rampos
Paspauskite nuotrauką, kad ją padidintumėte
Betoninės rampos
€ + PVM

Skate betoninės rampos – miestui, parkui, kitai zonai, kurioje yra poreikis užtikrinti aktyvaus laisvalaikio ir sporto galimybes. Betoniniai gaminiai pasižymi ilgaamžiškumu ir patvarumu, todėl bus puikus pasirinkimas, jei prioritetu laikomas patvarumas ir reprezentatyvumas ilgalaikėje perspektyvoje.


Betoninės rampos gamyba apima mūsų komandos sukauptas žinias, inovatyvius gamybos procesus ir siekį sukurti patvarų produktą. Gaminame iš aukštos kokybės betono, todėl užtikriname geriausių jo savybių perdavimą gaminiui. Mūsų paslaugos apima įvairių betoninių rampų, besiskiriančių gabaritais, funkcionalumu, gamybą.

Domina riedučių betoninės rampos, jų gamyba, keitimas, atnaujinimas Jūsų miestui ar privačiai erdvei patrauklia kaina? Susisiekite su mumis internetu arba biure Vilniuje ir pasiūlysime geriausiai poreikius atitinkantį variantą.

Kiekis:

-
+
2044

Betoninės rampos

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika