Miestų ir parkų įranga// Lauko sportas// Riedlenčių parkai

Prekė sėkmingai pridėta

Riedlenčių parkai
Paspauskite nuotrauką, kad ją padidintumėte
Riedlenčių parkai
€ + PVM

BOWL riedlentės gali taip užvaldyti, įtraukti ir pavergti, kad nepajuntama, kaip jos tampa neatsiejama laisvalaikio dalimi. Įgudę jų naudotojai ieško specialių tam pritaikytų vietų, kad galėtų mėgautis smagiu laisvalaikiu. Todėl riedlenčių parkai yra puikus pasirinkimas miestui, siekiant gyventojams sukurti funkcionalią erdvę užsiimti riedlenčių sportu.


Riedlenčių parkų gamyba ir įrengimas apima mūsų komandos sukauptas žinias, pažangias gamybos technologijas, todėl užtikriname parkų funkcionalumą, jų elementų ilgaamžiškumą, minimalias laiko sąnaudas priežiūrai. Gaminame ir įrengiame labai skirtingus riedlenčių parkus pagal kiekvieno kliento poreikius ir galimybes.


Domina riedlenčių parkai, jų gamyba, įrengimas konkurencinga kaina? Siūlome susisiekti su mumis internetu arba atvykite į biurą Vilniuje – papasakosime išsamiau, pateiksime alternatyvių variantų, padėsime priimti geriausią sprendimą.

Kiekis:

-
+
3104

Riedlenčių parkai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika