Miestų ir parkų įranga// Automatiniai lauko WC

Viešieji tualetai priskiriami miesto architektūros elementų kategorijai. Vizualiai jie gal ir nėra aplinkos puošmena, bet praktiniame kontekste labai reikšmingi, gyventojams bei miesto svečiams suteikiantys daug patogumo, pačiam miestui – civilizuotumo bei prisidedantys prie aplinkos puoselėjimo. Šiandieninės rinkos galimybės plačios – toks pat ir viešoms erdvėms skirtų tualetų pasirinkimas: įprasti ir automatiniai, vienviečiai, dviviečiai, metaliniai ar mediniai, neįgaliesiems pritaikyti ir kt.


Mūsų asortimente rinkitės vienviečius arba dviviečius, metalinius arba medinius automatinius viešuosius tualetus, puikiai įsiliesiančius į miesto aplinką, nes šių architektūros elementų eksterjero sprendimai yra modernūs ir šiuolaikiški. Apdailos medžiagas ir dizaino variacijas galite rinktis pagal asmeninius poreikius.


Šių tualetų gamyba remiasi pažangiais sprendimais, sukauptomis žiniomis ir naujausiomis technologijomis. Automatiniai viešieji tualetai turi platų naudotojams komforto suteikiantį savybių spektrą, pavyzdžiui, automatinė tualeto ir sėdimosios dalies plovimo, dezinfekavimo, džiovinimo sistema, automatinis grindų plovimas, grindų šildymas ir kt.


Aktualūs viešieji tualetai miestui: vienviečiai ar dviviečiai, mediniai ar metaliniai? Domina jų gamyba, pardavimas ir įrengimas patrauklia kaina Vilniuje ar kitame mieste? Susisiekite su mumis internetu – pasiūlysime puikių variantų, patarsime ir padėsime priimti geriausią sprendimą.

Viešieji tualetai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika