Miestų ir parkų įranga// Lauko treniruokliai

Šiandien lauko treniruokliai viešosiose erdvėse yra savaime suprantamas, labai mėgiamas ir populiarus dalykas. Jie tiesiog būtini miestui: parke, sporto aikštelėse, gyvenamųjų namų kvartaluose, šalia mokyklų, prie vaikų žaidimų aikštelių, prekybos centrų ir kitose erdvėse. Tokie treniruokliai – puiki proga miesto gyventojams palaikyti fizinį aktyvumą, sportuoti gryname ore ir mėgautis treniruoklių teikiama nauda. Lauko treniruokliai yra universalūs, skirti įvairaus amžiaus naudotojams: vaikams, suaugusiems, net senjorai pamėgo tokį laisvalaikį.


Lauko treniruokliai skirti lavinti įvairias raumenų grupes: kojų, pilvo raumenis, rankų, krūtinės, nugaros, pečių juostos, juosmens ir kt. Kai kurie treniruokliai, pavyzdžiui, irklavimo, treniruoja visą kompleksą raumenų! Negana to, ši lauko įranga ne tik padeda efektyviai treniruoti, stiprinti tam tikras raumenų grupes. Jų nauda kur kas didesnė – lauko treniruokliai nepamainomi kvėpavimo, širdies ir kraujagyslių bei daugelio kitų ligų prevencijai, taip pat puikiai savijautai.

 

Lauko treniruoklių gamyba


Visi mūsų asortimente esantys lauko treniruokliai yra sertifikuoti ir atitinka kokybei bei saugumui keliamus reikalavimus. Treniruoklių gamyba remiasi skrupulingu šių reikalavimų laikymusi, kokybiškų medžiagų naudojimu, pažangiais gamybos procesais ir ilgamete mūsų patirtimi.


Lauko treniruoklius pritaikome eksploatavimui lauke, užtikriname jų atsparumą drėgmei, temperatūrų svyravimams, saulės spinduliams ir kitam poveikiui, vandalizmui. Lauko treniruoklius dažome milteliniu būdu, galimas ir cinkavimas karštuoju būdu. Naudojame pažangias technologijas ir tik kokybiškas medžiagas, todėl galite būti tikri, kad dažai patikimai laikysis, o spalva nenubluks saulėje. Patraukli kaina mūsų treniruoklius daro prieinamus didesniam ratui klientų. 

 

Jūsų miestui


Jūsų miestui siūlome kelias lauko treniruoklių serijas:

 

 

Asortimentą turime labai platų, todėl visi išsirinks tai, kad idealiai atitiks individualius poreikius ir galimybes. Mūsų treniruokliai universalūs, skirti vaikams, suaugusiems, senjorams – visiems, kurie vertina kokybišką laiką ir rūpinasi savo sveikata bei fiziniu aktyvumu. Įkurdinkite juos parke, sporto aikštelėje, šalia vaikų žaidimų erdvių, prekybos centrų ir kitose zonose.

 

Jei Jūsų miestui reikalingi lauko treniruokliai, domina jų gamyba ir įrengimas konkurencinga kaina Vilniuje ar kitame mieste, susisiekite su mumis internetu. Atsakysime į visus Jūsų klausimus, supažindinsime su plačiu treniruoklių spektru, papasakosime išsamiau ir padėsime priimti geriausią sprendimą.

Lauko treniruokliai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika