Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Medžių apsauga

Miestuose, parkuose, kitose viešosiose erdvėse tikrai pastebime medžių kamienus juosiančias apsaugas, taip pat jos dažnai montuojamos ir šaknų paviršiuje. Tik ar dažnai susimąstome, kokia jų paskirtis ir kokią reikšmingą funkciją atlieka? Kodėl medžių apsauga būtina miestui, parkui ir kitoms erdvėms? Tai patikima medžių kamienų ir šaknų apsauga nuo pažeidimų, nuo paukščių ir pan.

 

Medžių kamieno apsauga


Medžio kamieno apsauga suteikia patikimą apsaugą pažeidžiamai medžio daliai. Kamieno apsaugų gamyba remiasi principu, kad medis auga, todėl kamienų apsaugos gaminamos įvertinant kamieno storį ne tik esamuoju momentu, bet ir ilgalaikėje perspektyvoje. Jos tvirtinamos prie šaknų apsaugos varžtais. Skirtingi matmenys ir formos suteikia plačias pasirinkimo galimybes, leidžia kamieno apsaugas derinti ir prie kitų šalia įkurdintų mažosios architektūros elementų.


Tokia medžių apsauga atitiks Jūsų poreikius, nes galite rinktis iš plačios RAL spalvų paletės. Kamieno apsaugas gaminame iš cinkuoto plieno.

 

Medžių šaknų apsauga


Medžių šaknų apsauga atlieka labai reikšmingą vaidmenį, siekiant apsaugoti medžių šaknis nuo pažeidimų. Gaminame įvairias šaknų apsaugas, todėl net išrankiausias klientas atras jam tinkamiausias. Šaknų grotelių montavimas – ant specialios atramos arba galima naudoti cinkuoto plieno rėmus. Šaknų grotelės paprastai gaminamos iš ketaus – tvirto, patikimo metalo, pasižyminčio puikiu atsparumu išorės poveikiui, kur kas rečiau – iš plieno.

 

Domina medžių apsauga: juosianti kamieną ar šaknų grotelės? Aktuali jų gamyba miestui, parkui konkurencinga kaina? Siūlome kreiptis internetu, telefonu arba atvykite į mūsų biurą Vilniuje – rasime geriausią sprendimą, atitinkantį kiekvieno individualius poreikius.

Medžių apsauga

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika