Miestų ir parkų įranga// Vaikų žaidimo aikštelės// Žaidimo aikštelių danga

Greičiausiai pastebėjote, kad daug kur vaikų žaidimų aikštelėse yra paklota speciali danga. Ypač tokia tendencija pastebima užsienio šalyse, bet sparčiai populiarėja ir pas mus. Žaidimo aikštelių danga tinka miestui, parkui, kiemui ir bet kuriai kitai erdvei, kurioje yra vaikų žaidimų įranga.

 

Vaikų žaidimo aikštelių danga


Lauko vaikų žaidimo aikštelių danga užtikrina ne tik komfortą vaikams, bet ir jų saugumą. Pirmiausia, mažieji pramogautojai per tokią dangą gali bėgioti basi – tai bus saugu, pėdutėms malonu, vaikai nejaus jokio diskomforto. Kitas aspektas – nugriuvus kyla minimali rizika susižeisti, nes vaikų žaidimų aikštelių danga nekieta. Dar vienas privalumas – tokia žaidimo aikštelių danga paprastai yra ryškių spalvų, tad atrodo labai žaismingai ir kuria smagią žaidimų erdvės atmosferą.

 

Dangos gamyba


Lauko žaidimo aikštelių dangos gamyba remiasi saugių ir patvarių medžiagų naudojimu, mūsų sukauptomis žiniomis bei pažangiomis technologijomis. Gaminame trijų tipų dangą: „Gras“, liejamą guminę dangą ir gumines plyteles. „Gras“ danga atspari ugniai, saulės spinduliams, sumažina kritimo smūgį, jos gamyba apima perdirbamų medžiagų naudojimą. Liejama danga saugi, sušvelnina kritimą, yra ekologiška. Guminės plytelės taip pat sušvelnina kritimą, lengvai montuojamos, patvarios. Nuo dangos tipo priklauso jos kaina.


Domina lauko žaidimo aikštelių danga patrauklia kaina? Susisiekite su mumis internetu arba atvykite į biurą Vilniuje – pasiūlysime geriausią sprendimą vaikams skirtai aikštelei.

Žaidimo aikštelių danga

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika