Miestų ir parkų įranga// Vaikų žaidimo aikštelės

Vaikų žaidimų aikštelės miestuose, parkuose, šalia daugiabučių, prie prekybos centrų „dygsta“ labai sparčiai, taip mažiesiems gyventojams suteikiant daugiau galimybių aktyviam ir smagiam laisvalaikiui lauke. Bet tokios aikštelės tinka ne tik miestui ar parkui, bet ir individualiam kiemui. Vaikų žaidimų aikštelių populiarumą suponuoja jų funkcionalumas. Pirmiausia, tai puiki pramoga, suteikianti vaikams daug teigiamų emocijų, įspūdžių, drauge tokios aikštelės turi ir sveikatai naudingą pusę – jos skatina vaikų fizinį aktyvumą, lavina, tai puiki priemonė mankštintis, skatina mažųjų bendravimą su kitais vaikais. 

 

Mes siūlome:

 

 

Saugumas


Kalbant apie vaikų pramogas lauke, jų laisvalaikį saugumo klausimas visuomet akcentuojamas. Užtikriname, kad mūsų vaikų žaidimų aikštelių gamyba remiasi tik kokybiškų ir saugių medžiagų naudojimu. Gaminame iš medžio, aliuminio, nerūdijančio plieno bei kitų medžiagų, kurios yra tvirtos ir nekenksmingos. Konstrukcijos ir visų kitų elementų gamyba apjungia tarptautinių standartų ir reikalavimų (pavyzdžiui, bendrieji sveikatos saugos reikalavimai) laikymąsi, tad užtikriname, jog vaikų žaidimų aikštelės yra saugios mažiesiems. 

 

Vaikų žaidimų aikštelės įrengimas


Siekiant didžiausio funkcionalumo, patvarumo ir ilgaamžiškumo, aikštelės įrengimas turėtų būti patikėtas specialistams. Negana to, tai tiesiogiai susiję su mažųjų naudotojų saugumu. Įrengimas apima ne tik darbus montuojant aikšteles, kompleksus ar atskirus elementus. Būtina įvertinti ir pagrindą, žemės paviršių, komunikacijas po žemėmis, jei tokios yra, aikštelės aplinką, svarūs elementų matmenys. Darbų kaina nėra aukšta, bet garantuojama, kad įrenginiai bus sumontuoti patikimai.

 

Domina saugios ir patvarios vaikų žaidimų aikštelės miestui, parkui ar kiemui, jų gamyba, įrengimas konkurencinga kaina Vilniuje ar kitame mieste? Siūlome susisiekti su mumis internetu arba atvykti į biurą Vilniuje.

Vaikų žaidimo aikštelės

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika