Miestų ir parkų įranga// Vaikų žaidimo aikštelės// Balansinės supynės

Ar įsivaizduojate bent vieną vaikų žaidimų aikštelė be sūpynių? Tai tiesioginė aliuzija į vaikystę, nes sūpynės patinka įvairaus amžiaus vaikams, ir berniukams, ir mergaitėms, jos dovanoja daug teigiamų emocijų, juoko ir gerą dozę pozityvo.

 

Lauko sūpynės


Lauko sūpynių gaminimas remiasi pažangiomis technologijomis ir kokybiškų, lauko sąlygomis tinkamų eksploatuoti medžiagų naudojimu. Mūsų asortimente esančios pastatomos balansinės sūpynės gaminamos iš aliuminio ir HDPL arba iš medžio ir HDPL. Aliuminis yra tvirtas, atsparus išorės poveikiui, rūdims, jis ilgaamžis, tad tokios sūpynės – puiki ilgalaikė investicija. Medinės sūpynės atrodo nepaprastai dailiai, juk medis savaime asocijuojasi su šiluma ir jaukumu. Medinis balkis tinkamai apdorojamas, todėl eksploatacija lauko sąlygomis taip pat  bus ilgalaikė, o išvaizda reprezentatyvi.

 

Sūpynės vaikams


Vaikiškos lauko sūpynės montuojamos nesudėtingai, jų gamyba vykdoma atsakingai, laikantis atitinkamų reikalavimų ir standartų, todėl jos visiškai saugios. Šioje prekių kategorijoje taip pat yra ir spyruokliukai, vaikams dovanojantys ne ką mažiau smagų laiką. Spyruokliukus ypač pamėgę mažamečiai.


Tiek balansinės lauko sūpynės, tiek ir spyruokliukai puikiai tiks miestui, parkui, taip pat sodui ar kitai erdvei, kurioje laiką leidžia mažieji pramogautojai.

 

Domina lauko sūpynės vaikams: balansinės ar spyruokliukai, konkurencinga kaina? Tuomet siūlome susisiekti su mumis internetu ar atvykti į biurą Vilniuje – pasiūlysime puikių variantų ir padėsime pasirinkti geriausiai atitinkančius Jūsų poreikius.

Balansinės supynės vaikams

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika