Miestų ir parkų įranga// Šviestuvai

Lauko šviestuvų spektras rinkoje pavydėtinai platus: LED, su judesio davikliu, su saulės baterija, sieniniai ar grindiniai, pastatomi, įsmeigiami ar įleidžiami, klasikiniai, dekoratyviniai ar modernūs, tinkantys terasai, tvirtinami ant namo, įmontuojami trinkelėse ir t.t. Toks asortimentas suteikia labai plačias galimybes pasirinkti ir įsigyti konkrečius poreikius atitinkančius gaminius. Lauko šviestuvai atlieka kelias funkcijas: kertinė yra apšviesti, suteikti šviesos srautą, galimybę matyti tamsoje, bet svarbi ir estetinė funkcija, nes tiek dekoratyviniai, tiek kiti dailūs lauko šviestuvai tampa kiemo, sodo ar viešos erdvės puošmena.


Mūsų asortimente rinkitės:

 

 

Norite komforto? Rinkitės lauko šviestuvus su judesio davikliu. Pastarieji užtikrins šviesos srautą ten, kur jo reikia, o Jums nereikės nieko jungti. Prisiartinus šviesa įsijungs automatiškai nuo judesio.


Lauko šviestuvus gaminame iš patvarių ir kokybiškų medžiagų, pavyzdžiui, didelė dalis asortimento yra iš aliuminio. Šis metalas atsparus korozijai, išorės poveikiui, vandalizmui, jis ilgaamžis ir patvarus, todėl eksploatacijai lauke idealiai tinka. Šviestuvų gamyba remiasi orientacija į aukštą kokybę ir ilgalaikę reprezentatyvią šviestuvų išvaizdą. Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

 

Pirkti internetu – saugu, patogu ir operatyvu. Ar Jums aktualūs lauko šviestuvai: su saulės baterija ar judesio davikliu, sieniniai, įmontuojami ar pastatomi ar kitokio tipo? Siūlome susisiekti su mumis internetu arba atvykite į biurą Vilniuje – pasiūlysime labai platų pasirinkimą konkurencinga kaina, patarsime ir padėsime priimti geriausią sprendimą dėl Jūsų aplinkos apšvietimo.

Lauko šviestuvai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika