Miestų ir parkų įranga// Vaikų žaidimo aikštelės// Čiuožyklos

Ar žinote, kokia yra viena smagiausių pramogų vaikams? Žinoma, tai – čiuožykla! Pastarosios pelno įvairių amžiaus grupių vaikų simpatijas: nuo mažiausių iki jau ūgtelėjusių. Tad nenuostabu, kad vaikiškos čiuožyklos įkurdinamos ne tik vaikų žaidimų aikštelėse, komponuojamos į žaidimų kompleksus, kaip pavieniai elementai puikiai tinka miestui, parkui, erdvėms šalia prekybos centrų, kavinių, bet taip pat čiuožyklos labai populiarus pasirinkimas ir daugiabučio ar individualaus namo kiemui, poilsio sodybai.


Mūsų čiuožyklos saugios, tvirtos ir labai dailios, todėl bus ne tik naudingos, bet ir papuoš aplinką. Itin atsakingai žvelgiame į saugumo kriterijų, tad mūsų čiuožyklų gamyba remiasi skrupulingu saugumo reikalavimų laikymusi ir kokybiškų, saugių medžiagų naudojimu. Čiuožyklai naudojami 1,5 mm storio nerūdijančio plieno lakštai. Nerūdijantis plienas itin tvirtas, ilgaamžis, atsparus korozijai, išorės poveikiui, tad puikiai tinka eksploatuoti lauko sąlygomis. Čiuožykla nereikalaus didelių laiko sąnaudų priežiūrai – kartais nerūdijantį plieną galima nuvalyti specialia priemone, padėsiančia dar labiau prailginti jo tarnavimo laiką ir palaikyti reprezentatyvią išvaizdą. Laiptų pakopas gaminame iš medienos, kurios paviršių dengiame neslidžia danga, iki minimumo mažinančia riziką paslysti lipant. Čiuožyklos sienelėms naudojame vandeniui atsparią, tvirtą fanerą, saugią ir aplinkai, ir žmogui, o dažome ją nealergizuojančiais, saugiais dažais. Tvirtinimo elementai gaminami iš cinkuoto plieno, dėl vaikų saugumo šie elementai paslepiami plastikiniais dangteliais ir yra vizualiai nematomi.


Pasižvalgę po mūsų asortimentą netruksite pastebėti, kad vaikiškos čiuožyklos žavi ryškiomis spalvomis, kas vaikams labai patinka. Suteikiame galimybę spalvas derinti pagal Jūsų norus.


Svarstydami, kokią lauko čiuožyklą pasirinkti, vadovaukitės ne tik grožio kriterijumi, bet ir čiuožyklos matmenimis, rekomendacijomis, kokio amžiaus ir ūgio vaikams konkreti čiuožykla yra skirta. Taip pat tikslinga įvertinti ir jai skirtą erdvę – vietos turi užtekti patogiam vaiko nusileidimui, aplink čiuožyklą ir nusileidimo vietą neturėtų būti medžių ar kitų kliūčių, didinančių riziką vaikui susižeisti. Puiku, jei yra galimybę sumontuoti specialią vaikų žaidimų aikštelėms skirtą dangą.

 

Domina lauko čiuožykla vaikams, jos gamyba patrauklia kaina Vilniuje ar kitame mieste? Susisiekite su mumis internetu arba biure Vilniuje – patarsime ir padėsime išsirinkti Jums tinkamiausias. Turime įvairių matmenų, tinkančių miestui, kiemui, sodui ar bet kuriai kitai erdvei.

Čiuožyklos

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika